Експорт товарів із Львівщини за останні чотири місяці зріс на 9,7 %

11:24 11 липня 2014 р.


Фото: esp.md

Як конкретизує в п’ятницю прес-служба облдержадміністрації – на $40,7 млн.

Як повідомила сьогодні, 11 липня, «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, за останні чотири місяці Львівщині вдалося наростити обсяги експорту товарів на 9,7 %, або на $40,7 млн. Про це начальник  відділу економіки сфери послуг, громадського харчування, соціальної інфраструктури та виставкової діяльності департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Віра Дупелич поінформувала 10 липня під час семінару на тему «Торгівлі з ЄС в рамках автономних преференцій і зони вільної торгівлі та роз’яснення можливостей експорту українських товарів і переваг від відкриття ринків країн ЄС».

Вона підкреслила, що 73,8 % від експорту області (а це 339,7 млн.дол.США) склав експорт товарів у країни ЄС , причому порівняно з січнем-квітнем 2013 року експорт у ці країни зріс  на 19,2 %. Віра Дупелич розповіла також:

«Підприємства області збільшили у країни ЄС експортні поставки деревини та виробів з неї (на 57,6%; найбільше у Словаччину, Німеччину, Велику Британію), вузлів електрообладнання для автомобілів (на 32,4%; у Португалію, Німеччину, Велику Британію, Чехію), текстилю (на 13,0%; у Данію), продуктів переробки плодів та овочів, а саме соків (на 9,1%; у Польщу). Географія експорту у січні–квітні 2014р. нараховувала 86 країн світу. Найбільші обсяги експортованої продукції припали на Польщу – 133,9 млн.дол. (29,1% від загальнообласного експорту), Німеччину – 59,0 млн.дол. (12,8%), Російську Федерацію – 49,3 млн.дол. (10,7%), Данію –30,6 млн.дол. (6,7%) та Чехію – 29,7 млн.дол. (6,5%)». 

На семінарі також  розглядались питання спрощення умов торгівлі в рамках міжнародних правил Світової Організацій Торгівлі (СОТ), нові домовленості країн-членів СОТ у сфері спрощення правил та процедур торгівлі, торгівлі між Україною та Європейським Союзом, інформування товаровиробників регіону щодо умов та конкретних дій для доступу товарів  власного виробництва до ринку ЄС у контексті автономних преференцій та майбутньої ЗВТ+. 

dailylviv.com

До теми

11:16 24 червня 2021 р.

На вулиці Щурата у Львові збудують зашифрований комплекс

Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями і підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові.

Рубрика: Економіка

10:00 24 червня 2021 р.

Мер Львова зупинив 11 ухвал про забудову

Міський голова Львова Андрій Садовий зупинив одинадцять ухвал, які депутати прийняли на пленарному засіданні 17 червня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу