Експорт товарів із Львівщини за останні чотири місяці зріс на 9,7 %

11:24 11 липня 2014 р.


Фото: esp.md

Як конкретизує в п’ятницю прес-служба облдержадміністрації – на $40,7 млн.

Як повідомила сьогодні, 11 липня, «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, за останні чотири місяці Львівщині вдалося наростити обсяги експорту товарів на 9,7 %, або на $40,7 млн. Про це начальник  відділу економіки сфери послуг, громадського харчування, соціальної інфраструктури та виставкової діяльності департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Віра Дупелич поінформувала 10 липня під час семінару на тему «Торгівлі з ЄС в рамках автономних преференцій і зони вільної торгівлі та роз’яснення можливостей експорту українських товарів і переваг від відкриття ринків країн ЄС».

Вона підкреслила, що 73,8 % від експорту області (а це 339,7 млн.дол.США) склав експорт товарів у країни ЄС , причому порівняно з січнем-квітнем 2013 року експорт у ці країни зріс  на 19,2 %. Віра Дупелич розповіла також:

«Підприємства області збільшили у країни ЄС експортні поставки деревини та виробів з неї (на 57,6%; найбільше у Словаччину, Німеччину, Велику Британію), вузлів електрообладнання для автомобілів (на 32,4%; у Португалію, Німеччину, Велику Британію, Чехію), текстилю (на 13,0%; у Данію), продуктів переробки плодів та овочів, а саме соків (на 9,1%; у Польщу). Географія експорту у січні–квітні 2014р. нараховувала 86 країн світу. Найбільші обсяги експортованої продукції припали на Польщу – 133,9 млн.дол. (29,1% від загальнообласного експорту), Німеччину – 59,0 млн.дол. (12,8%), Російську Федерацію – 49,3 млн.дол. (10,7%), Данію –30,6 млн.дол. (6,7%) та Чехію – 29,7 млн.дол. (6,5%)». 

На семінарі також  розглядались питання спрощення умов торгівлі в рамках міжнародних правил Світової Організацій Торгівлі (СОТ), нові домовленості країн-членів СОТ у сфері спрощення правил та процедур торгівлі, торгівлі між Україною та Європейським Союзом, інформування товаровиробників регіону щодо умов та конкретних дій для доступу товарів  власного виробництва до ринку ЄС у контексті автономних преференцій та майбутньої ЗВТ+. 

dailylviv.com

До теми

12:40 4 липня 2022 р.

Десятки тисяч домогосподарств на Львівщині будуть без газу

У зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Опарського виробничого управління підземного зберігання газу ПАТ «Укртрансгаз» та на газопроводі високого тиску до міста Золочева, 5 липня з 9:00 год тимчасово не буде газу у Дрогобицькому та Золочівському районах.

Рубрика: Економіка

20:19 3 липня 2022 р.

Концерн Toyota відкликає пікапи

Автоконцерн Toyota повідомив про початок сервісної акції для 46 176 представників модернізованого пікапа Tundra поточного року через виявлені проблеми з заднім мостом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу