Експорт продукції з Львівщини здійснювали цьогоріч близько 650 підприємств, – ЛОР

11:24 29 жовтня 2014 р.


Фото: ipukr.com

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі облради, в першому півріччі 2014 року область експортувала на 10,4% більше, аніж за відповідний період 2013-го.

У прес-службі міської ради повідомили в середу «Щоденному Львову», що експорт продукції із Львівщини здійснювали цьогоріч 650 підприємств. У повідомленні також конкретизують:

«У першому півріччі 2014 року показники експорту продукуції становили в області 670,9 млн. доларів США, що на 10,4 % відсотка більше, аніж за відповідний період 2013 року. За інформацією департаменту економічного розвитку, промисловості та торгівлі ОДА, експорт продукції здійснювали близько 650 підприємств.

Найбільша кількість підприємств-експортерів – у Львові (45%), на Яворівщині (7,1%), Пустомитівщині (6,5%), Жовківщині (5%), Дрогобичі (3,3%), Городоцькому та Кам’янко-Бузькому районах (по 3%). Найменше експортерів – у містах Моршин, Новий Розділ, а також в Самбірському, Дрогобицькому, Турківському, Золочівському, Перемишлянському та  Радехівському  районах – від двох до семи підприємств.

Найбільші обсяги експорту припали на Львів – 36,4 %; Стрийський район – 14,8%; Кам’янко-Бузький – 6,5 %; Городоцький – 5,6 %; Яворівський район – 4,6%.

Найменші об’єми експорту – в Мостиському, Самбірському, Золочівському й Дрогобицькому районах, а також в містах Моршин та Борислав».

dailylviv.com

До теми

18:33 1 жовтня 2020 р.

Укрзалізниця знову перевозитиме студентів в борг

АТ «Укрзалізниця» розрахувало попередні витрати компанії за пільгове перевезення студентів закладів вищої освіти та учнів професійних закладів освіти у 2021 році в розмірі 322 млн грн.

Рубрика: Економіка

14:59 1 жовтня 2020 р.

На Львівщині назвали 10-ку боржників із зарплати

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Львові оприлюднило десять підприємств Львівщини, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Рубрика: Економіка

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу