Дитячі магістралі «Львівської залізниці» відкриють сезон пасажирських перевезень | Новини Львова

Дитячі магістралі «Львівської залізниці» відкриють сезон пасажирських перевезень

13:28 2 травня 2019 р.

  • 0


Фото: railway.lviv.ua

Уже традиційно в першій декаді травня дитячі магістралі регіональної філії «Львівська залізниця» відкриють новий сезон пасажирських перевезень.

Про це повідомили в четвер, 2 травня, в прес-центрі «Львівської залізниці», де також розповіли: «Початок урочистостей цього року на Закарпатській та Львівській дитячих залізницях запланували на 10-ту та 11:00-ту 4 і 5 травня відповідно. Луцька мала магістраль відкриє двері для відвідувачів 5 травня о 13:00. Дитяча залізниця у Рівному розпочне урочистості 9 травня о 10:00».

«Дитячі магістралі Львівської регіональної філії розташовані у мальовничих куточках Львова, Ужгорода, Луцька та Рівного і є унікальними позашкільними гуртками та улюбленим місцем сімейного дозвілля із понад 60-літньою історією. Львівська дитяча залізниця утворилася на території Стрийського парку 68 років тому на основі колії, прокладеної для підвезення експонатів Крайової виставки. Сьогодні вона має дві станції – Паркову та Сонячну. Довжина колії – 1,2 кілометра», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«Львівська дитяча залізниця працюватиме щовихідних та в державні святкові дні з 12:00 до 17:00, у Рівному у святкові та вихідні дні дитяча магістраль прийматиме гостей із 10:00 до 16:30, Луцька дитяча залізниця впродовж травня працюватиме лише в неділю, а влітку – теж у вихідні та святкові дні з 11:00 до 16:10, поїзд Закарпатської малої залізниці здійснюватиме рейси у вихідні та святкові дні з 11:20 до 16:30. Крім того, дитячі магістралі Львівської залізниці приймають замовлення на організацію групових перевезень у інші дні тижня», – розповіли також у прес-центрі «Львівської залізниці».

«За словами керівників та викладачів дитячих магістралей, за допомогою колег із виробничих підрозділів регіональної філії до роботи у новому сезоні підготували усе необхідне – обладнання, рухомий склад, і, звичайно, юних залізничників. Загалом цього року літню виробничу практику на малих магістралях регіональної філії «Львівська залізниця» пройдуть понад 1,4 тисячі хлопців та дівчат. Тож на всіх відвідувачів очікує не лише приємна, а й доволі цікава подорож, адже наставники та учні готують для гостей розважально-пізнавальну програму», – повідомили також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:41 8 серпня 2020 р.

Львівська залізниця відновлює сполучення з Луцьком та Тернополем

Відповідно до рішень комісій з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пом’якшення карантинних заходів, регіональна філія “Львівська залізниця” відновлює приміське сполучення з Луцьком та Тернополем, а також збільшує кількість приміських поїздів у сполученні Львів – Тернопіль.

Рубрика: Економіка

17:46 7 серпня 2020 р.

Львів'яни заборгували 18 млн грн за вивезення сміття. Найбільші боржники

Частина мешканців міста — як фізичні, так і юридичні особи — накопичили значну заборгованість перед перевізниками сміття. Сума боргу, без нарахування за липень, становила понад 18 млн грн.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу