Частина «GPS» львівського «АТП-1» несправна, – директор

17:00 3 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: tvoemisto.tv

Автобуси «АТП-1» курсуватимуть у Львові на різдвяні свята за графіком вихідного дня.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 3 січня: «Із 31 грудня, частина «GPS»-трекерів на машинах ЛК «АТП-1» не висвітлювалася. Вчора і сьогодні для ліквідації усіх несправностей на підприємстві працюють представники фірми, яка встановлювала «GPS-трекери».

Директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула конкретизував: «Те, що частина машин з «GPS»-трекерами не висвітлюється, ми зафіксували наприкінці грудня. Вчора ввечері до нас приїхали представники фірми, яка нам встановлювала ці трекери. Їм вдалося все відновити. Однак сьогодні зранку знову стався збій в роботі і частина машин з «GPS»-трекерами далі не висвітлювалася. Як пояснюють представники фірми, відбувся збій у програмному забезпеченні. Сьогодні вони знову працюють над ліквідацією несправностей. Обіцяють усе ліквідувати, щоб, зокрема, на свята, робота наших машин чітко відображалася».

«За його словами, на різдвяні свята автобуси ЛК «АТП-1» курсуватимуть за графіком вихідного дня», – поінформували також прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів