Директор «Львівелектротрансу» запідозрив своїх працівників у шкідництві

17:20 19 січня 2017 р.

Михайло Сидорович призначив службове розслідування, після якого вирішить, чи варто звертатися до поліції.

Директор «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович пояснив сьогодні, 19 січня, що його трамваї й тролейбуси не в повній кількості виходять на маршрут через поганий технічний стан та пошкодження. Зокрема, минулого тижня не вийшли на маршрут через пошкодження три нових трисекційних трамваї «Електрон» і два нових тролейбуси.

Михайло Сидорович зазначив із цього приводу: «Часті виходи з ладу електротранспорту найперше, пов’язані з поганим технічним станом. Трамваї і тролейбуси експлуатуються вже багато років, тому у багатьох з них критичний технічний стан через зношеність. Тому очікуємо на прийняття сесією Львівської міської ради проекту ухвали «Про внесення до статутного капіталу ЛКП «Львівелектротранс» п’яти тролейбусів». Це дозволить оновити транспортні засоби, які знаходяться в нас на балансі. Заплановано, що нові тролейбуси курсуватимуть по продовженому маршруту №9 до нового терміналу львівського аеропорту».

Директор «Львівелектротрансу» також розповів, що минулого тижня три нових трисекційних трамваї «Електрон» не вийшли на маршрут через поломки, які сталися в наслідок аварійних ситуацій. На сьогодні два вже працюють, один поки в ремонті.

Також два нових тролейбуси не курсують через розбиті вікна. У «Львівелектротранся» очікують на скло, щоб приступити до ліквідації пошкодження. Після чого тролейбуси виїдуть на маршрут.

За словами Михайла Сидоровича, останнім часом траплялися аварійні ситуації, внаслідок яких, на жаль, були пошкоджені нові трамваї та тролейбуси. За цим фактом проводиться службове розслідування, оскільки є підозри, що до цього причетні самі працівники ЛКП. Після службового розслідування буде вирішено, чи варто звертатися до поліції чи до відповідальності будуть притягнуті працівники «Львівелектротрансу».

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:36 25 червня 2022 р.

До Львова прибула зіркова американська кулінарка Рейчел Рей: що і з ким готувала

Учора до Молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско завітала зіркова американська кулінарка, авторка популярних кулінарних книжок Рейчел Рей. Прибула вона на запрошення та у супроводі Андрія Футея, Президента Українського конгресового комітету Америки.

Рубрика: Економіка

18:48 24 червня 2022 р.

Блокування, купівля черги: ситуація на польсько-українскому кордоні в останній тиждень нульового розмитнення

На польсько-українському кордоні перегінники автомобілів блокують ті легковики на транзитних номерах, які хочуть проїхати без черги на "нульове розмитнення".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу