Два підприємства перемогли в тендері з будівництва будинку для учасників АТО

15:17 16 лютого 2016 р.


Фото: city-service.lviv.ua

Сьогодні у Львові оголосили переможців відкритих торгів з будівництва житлового будинку для учасників АТО на вулиці Під Голоском. Ними стали два львівські підприємства – ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд».

Про це повідомили в ЛКП «Рембуд», яке є замовником робіт.

 6-ти поверховий 53-квартирний житловий будинок та мережі зовнішнього електропостачання будуватиме ТзОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», пропонуючи виконати необхідні роботи за 24,13 млн та 210,13 тис грн відповідно. А мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації будуватиме ТзОВ «Прогрестехбуд» за 291,11 тисячі, 1,88 млн. та 571,76 тисячі гривень.

Відомо, що обидва підприємства подали повний комплект необхідних документів, які відповідають умовам тендеру. Тепер у переможців торгів є 10 днів на погодження підписання відповідних договорів, стільки ж часу – в інших учасників на оскарження результатів, повідомляє ЛКП «Рембуд».

Нагадаємо, 1 лютого, у приміщенні ЛКП «Рембуд» у Львові відбулось розкриття конкурсних пропозицій відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вулиці Під Голоском. Участь у торгах взяло 6 підприємств, п'ять з яких подали пропозиції щодо усіх 5 лотів: товариства з обмеженою відповідальністю «Метрополіс» (Львів), «Ферозіт» (Теробовля, Тернопільська область), Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» (Львів), «Прогрестехбуд» (Львів) та «Житлоінвестбуд» (село Зимна Вода, Львівська область). Ще один учасник – ТзОВ «Аквантіс» (Київ) – зголосився збудувати лише мережі водопроводу та каналізації.

Зазначимо, що це уже другий тендер щодо будівництва на вулиці Під Голоском, оскільки у попередньому взяла участь лише одна компанія.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу