Доходи й видатки міського бюджету Львова збільшено на 820 тисяч грн

15:31 18 вересня 2014 р.


Фото: vk.com

Як повідомили у четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, зокрема передбачено скерувати закладам освіти з обласного бюджету 70 тисяч грн.

У прес-службі Львівської міської ради повідомили сьогодні, 18 вересня, «Щоденному Львову», що в четвер засіданням сесії ЛМР було внесено зміни до бюджету міста на 2014 рік, а саме – збільшено доходи та видатки на суму 820 тисяч грн. В повідомленні також зазначено:

«Таким чином, на виконання «Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 рр» передбачено субвенцію закладам освіти з обласного бюджету, сумою 70 тис грн, у тому числі – на розвиток дошкільної мережі (50 тис грн) та створення якісного середовища (20 тис грн). Також, для забезпечення лікування та реабілітації осіб, що постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності, буде виділено комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги та комунальній 8 міській клінічній лікарні м. Львова 400 тис грн.

Для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво колектора на р. Зубрі виділять 300 тис грн. Також у Львові заплановано спорудити пам’ятник 523 пластунам на Личаківському кладовищі, на яке з бюджету піде 50 тис грн.

За пропозицією управління соцзахисту пропонується здійснити перерозподіл субвенцій з Держбюджету України в сумі 9,5 млн грн, у зв’язку зі збільшенням кількості одержувачів та зростання розміру допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 липня 2014 р., та у сумі 295,5 тис грн, відповідно до Постанови Кабміну «Про посилення соцзахисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на компослуги».

dailylviv.com

До теми

12:54 3 березня 2021 р.

Львівелектротранс хоче збільшити штат водіїв евакуаторів

Із лютого 2021 року евакуацію неправильно припаркованих авто у Львові здійснює ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомив на комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності начальник служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Богуш.

Рубрика: Економіка

11:10 3 березня 2021 р.

Два ринки Львова хочуть віддати Козловському за пів вартості прибирання одного із районів міста

На сайті Львівської міськради опублікували проєкт ухвали про затвердження мирової угоди між компаніями «Дари Львівщини», «Винниківський шлях», «Галицький шлях» та Львівською міськрадою.

Рубрика: Економіка

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу