Добротвірська ТЕС підтримуватиме частоту 50 Гц в ОЕС України

13:00 1 серпня 2021 р.

Фото до новини

НЕК «Укренерго» видала Добротвірській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг (ДП) та внесла станцію в Реєстр одиниць надання ДП.

Це 18-та електростанція, яка зможе надавати ДП в торговій зоні об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України. Про це повідомило НЕК «Укренерго», пише Dailylviv.

Свідоцтва Добротвірській ТЕС були видані в частині:

- вторинне регулювання — ручні резерви відновлення частоти (рРВЧ) обсягом по 26 МВт на завантаження та розвантаження.

- третинне регулювання — резерви заміщення (РЗ) обсягом по 32 МВт на завантаження та розвантаження.

У торговій зоні ОЕС України сумарний обсяг сертифікованих резервів підтримки частоти (РПЧ) складає ±239 МВт, автоматичних РВЧ — 1649 МВт (±913 МВт), рРВЧ — 4091 МВт (-4040), РЗ — 4840 МВт.

Станом на 28 липня в Об'єднаній енергетичній системі (ОЕС) України на РДП сертифіковано 8 ГЕС, 8 ТЕС, 1 ТЕЦ та 1 АЕС.

Первинне, вторинне і третинне регулювання використовується оператором системи передачі для підтримання надійної роботи енергосистеми та частоти на номінальному рівні (50 Гц).

Нагадаємо, що встановлена потужність Добротвірської ТЕС - 510 МВт. Вона належить до складу західної енергетичної системи, зона дії якої охоплює п’ять областей – Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Волинську та Рівненську. Станція з’єднана лініями електропередач із західними районами України та Республікою Польща.

ДТЕК Добротвірська ТЕС забезпечує електроенергією більше половини мешканців Львівської області і спалює за добу в середньому 2-4 тисячі тонн вугілля.

Без світла 60 населених пунктів Львівщини

Комунальні платежі подорожчають на 70%

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини