До місцевих бюджетів Львівщини надійшли цього року 10,357 млрд. гривень

18:10 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: newskraine.com.ua

Сьогодні, 14 липня, під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головами РДА, очільниками міст обласного значення, сільськими, селищними головами йшлося про стан виконання місцевих бюджетів Львівщини у першому півріччі 2016 року та заходи щодо збільшення надходження до бюджетів.

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Доповідав з цього питання директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків. За його словами, доходи місцевих бюджетів області в першому півріччі поточного року склали десять мільярдів і 357 мільйонів гривень. З них: податки і платежі – 4,3 млрд млрд. гривень, дотації – 222 мільйони гривень, субвенції – 6,132 млрд. 132 гривень. Виконання у порівнянні з відповідним періодом минулого року складає – 131%.

Доходи Львівщини в державному бюджеті становлять – 9,337 млрд. гривень. З них: податкові та інші платежі – 4,987 млрд. гривень, митні надходження – 4,35 млрд. гривень. Виконання у порівнянні з відповідним періодом минулого року складає – 118%.

Щодо ключового податку – податку з доходів фізичних осіб, то в цілому по області приріст складає 55%. Цей показник, за словами Олега Демківа, є кращим, ніж в інших областях України.

А от щодо плати за землю й акцизного податку, то тут спостерігається у деяких районах зменшення надходжень. Тому Олег Синютка дав доручення першому заступнику Ростиславу Замлинському разом з Фіскальною службою та департаментом захисту економіки Національної поліції України з’ясувати причини такого зменшення.

Олег Синютка підсумував: «Ми мусимо збільшити доходи бюджетів, у першу чергу, за рахунок нового виробництва і детінізації економіки. Усі передумови для цього є. Крім того, без оптимізації видатків – ми не обійдемося».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:05 31 травня 2020 р.

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на 6 поїздів у напрямку заходу України

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку заходу України, які почнуть курсування з 4 червня 2020 року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

Карантин на Львівщині продовжили до 5 червня

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

Людина з Червонограда очолила департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу