До Львова завітав міністр економічного розвитку, торгівлі й промисловості України

12:48 9 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Сьогодні Айварас Абромавичус планує зустрітися з представниками бізнесу та ознайомитися з виробничими потужностями корпорації «Електрон».

У вівторок, 9 червня, голова обласної державної адміністрації Олег Синютка та міністр економічного розвитку, торгівлі та промисловості України Айварас Абромавичус, який перебуває з робочим візитом на Львівщині, обговорили питання підтримки за рахунок кредитних коштів Національного китайського банку проекту будівництва шахти з видобутку коксівного вугілля дочірнім підприємством «Сі-Сі-Ай-Любеля»  Олег Синютка зазначив, що в області реалізують також проекти за рахунок коштів Республіки Польща на прикордонні дороги та митну інфраструктуру на суму 100 мільйонів євро. 

Також ішлося про прокладення євроколії до Львова та створення логістичного центру. Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку індустріальних парків та уніфікації переліку адміністративних послуг, які надаються ЦНАПи.

Сьогодні міністр економічного розвитку, торгівлі та промисловості України Айварас Абромавичус планує зустрітися з представниками бізнесу та ознайомитися з виробничими потужностями корпорації «Електрон». Про це повідомили сьогодні, 9 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу