До Львова прибули ще три трамваї з Німеччини

15:48 24 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий запевнив: «Сьогодні ми отримали чергові три трамваї з Німеччини. Перші три отримали вчора».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий повідомив також у вівторок, 24 липня: «Наступні партії будемо отримувати по вісім одиниць кожного місяця, щоб у жовтні мати вже усі 30. Вартість одного трамвая – 17 990 євро. Зараз трамваї знаходяться на території трамвайного депо, в організаційній митній зоні. Після проходження усіх юридичних процедур вони зможуть розпочати роботу на маршрутах».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цього року львівський громадський транспорт має суттєво оновитися. Крім 30 вживаних трамваїв із Німеччини, до кінця року ЛК «АТП-1» очікує отримати 150 нових великого габаритних автобусів».

dailylviv.com

До теми

14:25 19 червня 2021 р.

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу