До бюджету Львова надійшли за дев’ять місяців рекордні 1,7 млн. гривень туристичного збору

16:42 12 жовтня 2015 р.


Фото: lwr.com.ua

У міськраді очікують ще майже два мільйони гостей.

«За інформацією начальника управління туризму Галини Малець, за дев’ять місяців 2015 року Львів зібрав рекордну суму туристичного збору в 1,7 млн. грн. і це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

Галина Малець зазначчила: «Місто змогло зібрати більше 1,7 млн. гривень за дев’ять місяців 2015 року.  Важливо зазначити, що ці кошти надходять до міського бюджету і йдуть у тому числі і на покращення інфраструктури міста, якою користуються і наші гості: ремонт доріг, освітлення, збереження пам’яток історичної спадщини та на інші потреби міста. Така сума отримана завдяки великій кількості гостей нашого міста, туристів та екскурсантів, яких, за нашими прогнозами, до кінця року очікується майже два мільйони; сумлінності платників цього збору та збільшенню їх кількості».

Львівська міська рада затвердила ухвалою №96 від 30 грудня 2010 року ставку туристичного збору у розмірі одного відсотка від вартості проживання (ночівлі) впродовж всього періоду в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих, закладах готельного типу (хостели) та інших місцях поселення за вирахуванням податку на додану вартість. Кількість платників збору у 2015 році зросла майже на 20 відсотків відносно 2012 році, коли у місті проводився чемпіонат Європи з футболу (137 платників у 2012 року (з них юридичних осіб – 63, фізичних – 74)  і 161 у 2015 році (з них юридичних осіб – 63, фізичних – 98)). Проте кількість коштів, які отримав бюджет Львова, зросла майже на 90 відсотків (928,5 тисячі гривень у 2012 році та 1750,4 тисячі гривень у 2015 році), що свідчить про збільшення кількості туристів та терміну їх перебування у місті».

dailylviv.com

До теми

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу