До бюджету Львова надійшли за дев’ять місяців рекордні 1,7 млн. гривень туристичного збору

16:42 12 жовтня 2015 р.


Фото: lwr.com.ua

У міськраді очікують ще майже два мільйони гостей.

«За інформацією начальника управління туризму Галини Малець, за дев’ять місяців 2015 року Львів зібрав рекордну суму туристичного збору в 1,7 млн. грн. і це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

Галина Малець зазначчила: «Місто змогло зібрати більше 1,7 млн. гривень за дев’ять місяців 2015 року.  Важливо зазначити, що ці кошти надходять до міського бюджету і йдуть у тому числі і на покращення інфраструктури міста, якою користуються і наші гості: ремонт доріг, освітлення, збереження пам’яток історичної спадщини та на інші потреби міста. Така сума отримана завдяки великій кількості гостей нашого міста, туристів та екскурсантів, яких, за нашими прогнозами, до кінця року очікується майже два мільйони; сумлінності платників цього збору та збільшенню їх кількості».

Львівська міська рада затвердила ухвалою №96 від 30 грудня 2010 року ставку туристичного збору у розмірі одного відсотка від вартості проживання (ночівлі) впродовж всього періоду в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих, закладах готельного типу (хостели) та інших місцях поселення за вирахуванням податку на додану вартість. Кількість платників збору у 2015 році зросла майже на 20 відсотків відносно 2012 році, коли у місті проводився чемпіонат Європи з футболу (137 платників у 2012 року (з них юридичних осіб – 63, фізичних – 74)  і 161 у 2015 році (з них юридичних осіб – 63, фізичних – 98)). Проте кількість коштів, які отримав бюджет Львова, зросла майже на 90 відсотків (928,5 тисячі гривень у 2012 році та 1750,4 тисячі гривень у 2015 році), що свідчить про збільшення кількості туристів та терміну їх перебування у місті».

dailylviv.com

До теми

14:06 19 квітня 2021 р.

У Львові каву продаватимуть у багаторазові горнята, які витримують 3 тис використань (відео)

Уперше в Україні у Львові до Дня довкілля впроваджують новий сервіс заставного багаторазового горнятка для напоїв Zero Cup, співзасновником якого є Громадська організація Zero Waste Lviv. Послугою наразі можна скористатись в одній із мереж кав’ярень міста.

Рубрика: Економіка

13:43 19 квітня 2021 р.

У Львові не планують закінчувати опалювальний сезон

У Львові продовжується опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, за прогнозами синоптиків суттєвого потепління наразі не передбачається.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу