До бюджету Львова надійшли торік понад 4 млн. гривень від плати за паркування (відео)

15:26 4 лютого 2016 р.


Фото: zik.ua

У минулому році в нашому міцсті працювали 76 операторів паркування.

«Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, у 2015 року від плати за паркування до міського бюджету надійшли понад 4 млн грн, що є більше від запланованої суми», – повідомили сьогодні, 4 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«За словами Віктора Щира, у минулому році у Львові працювало 76 операторів паркування, а загальна кількість паркомісць  налічувала 2720, з яких понад 300 – для людей з обмеженими можливостями. Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР

зауважив, що в минулому році з операторами паркування було розірвано дев’ять угод: сім – з ініціативи операторів паркування, а дві – з ініціативи департаменту житлового господарства та інфраструктури у зв’язку з невиконанням умов угод.

Також через невиконання умов угод у 2016 році не продовжли співпрацю з трьома операторами паркування. Сьогодні у Львові плата за паркування становить чотири гривні за годину в центрі міста, і дві гривні за годину – поза центральною частиною міста.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу