До 1 листопада львівські підприємці повинні демонтувати літні майданчики

10:56 30 жовтня 2014 р.


Фото: lviv.comments.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в управлінні архітектури ЛМР нагадцють, що паспорт на діяльність літніх майданчиків видають з 1 квітня до 1 листопада.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову», що до вихідних підприємці повинні демонтувати літні майданчики. У повідомленні також конкретизують:

«Як нагадали в управлінні архітектури ЛМР, паспорт на діяльність літніх майданчиків видають з 1 квітня до 1 листопада. Відтак, до вихідних власники закладів громадського харчування повинні демонтувати свої тимчасові майданчики.

Літні майданчики є сезонними об’єктами. Якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують їх до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу районними адміністраціями міста із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж. За словами в.о. головного художника міста Віктора Пецуха, цьогоріч дозволи отримали власники 433 літніх майданчиків, термін дії дозволів 153 з яких – завершуються цього року, тож наступного сезону їх потрібно буде продовжити.

Нагадаємо, у Львівській міській раді існує комісія з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання, архітектурно-художніх вимог, встановлених комісією.

Довідка

Відкритий літній майданчик – стаціонарний або тимчасовий (щоденного демонтажу) пункт ресторанного бізнесу, який розташовується біля стаціонарного закладу (ресторану, бару, кафе, їдальні) або ж і без прив’язки до нього в теплий сезон року – з 1 квітня до 1 листопада – і не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей».

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу