Для вирішення проблем львівського ринку «Привокзальний» створено робочу комісію

16:00 21 травня 2015 р.


Фото: wz.lviv.ua

До складу «третейської» комісії увійшли представники ринку, депутати міської ради та представники виконавчих органів міської ради.

За пропозицією міського голови Львова Андрія Садового міська рада прийняла ухвалу щодо створення робочої комісії для вирішення проблемних питань ринку «Привокзальний». До її складу увійшли представники ринку, депутати міської ради та представники виконавчих органів міської ради. Очолив комісію депутат ЛМР Андрій Карбовник. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Сьогодні створили комісію по Привокзальному ринку. Там конфлікт триває вже більше року. Декілька сторін шукають між собою порозуміння, порушуючи всі можливі домовленості. Це треба робити максимально публічно. Важливо, щоб усі депутати долучались до цього процесу. 

Моя б воля – що ринки мали б бути у власності громади і мали б бути комунальними. Я це неодноразово говорив. Те, що частину цього ринку свого часу продали, - це була помилка. Але сьогодні люди мають власність і вони порушують, на жаль, правила відносин з орендарями і тому протягом цілого року виникають проблеми і конфлікти. Ми у міській раді щотижня витрачаємо час, щоб це питання врегульовувати. Розумію, що ця каденція депутатів не прийме рішення в інтересах людей, але думаю, що наступна каденція прийме усі адекватні рішення, щоб цей ринок був окрасою нашого міста, а не згустком проблем, як є сьогодні. 

Я з мешканцями, які у міській раді, спілкуюсь в день по 5-6 разів. Вони мають великі претензії до керівництва ТзОВ «Привокзальний». Керівництво має претензії до них. Міліція порушила ряд кримінальних проваджень. Тому важливо, щоб була максимальна публічність. 

Бо кожен стоїть на своєму. Кожна зі сторін хоче перетягнути владу на свою сторону. Я буду стояти тільки на стороні закону. Максимальна публічність і відкритість. Я переконаний, що ми це питання врегулюємо».

Про це повідомили сьогодні, 21 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

22:15 27 жовтня 2020 р.

Українських заробітчан змусять платити податки: кому, скільки і як доведеться віддати

Українські заробітчани щорічно переказують у країну мільярди зароблених за кордоном доларів. Найчастіше з цих сум не сплачують податки, а доходи не декларують.

Рубрика: Економіка

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу