Діти-сироти трьох районів Львівщини переїдуть у власні помешкання

16:10 4 грудня 2013 р.


Фото: rada.dolyna.info

Обласна державна адміністрація повідомляє, що отримала сьогодні для цього 229 тисяч грн., а впродовж двох тижнів їй обіцяно ще 600 тисяч.

Прес-служба ЛОДА інформує сьогодні, 4 грудня, в повідомленні «Діти-сироти із трьох районів Львівщини до Дня Святого Миколая переїдуть у власне помешкання»:

«Жовківський, Золочівський і Турківський райони Львівщини сьогодні отримали 229 тис. грн. Ці кошти надійшли на реалізацію Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно, надходження коштів дозволить дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, До Дня Святого Миколая отримати в подарунок здійснення чи не найбільшої мрії – переїхати у власне помешкання.

Профінансовано ці видатки після робочої зустрічі голови Львівської ОДА Олега Сала з Прем’єр-Міністром  України Миколою Азаровим. Таким чином, соціальні проблеми Львівської області вирішуються, незважаючи на ситуацію в країні.

Загалом, на реалізацію Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, впродовж двох наступних тижнів райони Львівщини отримають 600 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

21:39 15 січня 2021 р.

Енергетику України тримають під контролем п'ять олігархів, яким не потрібен ринок - екснардепка

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль лобіює інтереси ДТЕК Ріната Ахметова, вважає екссекретарка Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу