Держфінінспекцію Львівщини очолив Михайло Диба

16:18 7 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Офіційне представлення нового керівника відбулося вв департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

«У середу, 7 жовтня, відбулося офіційне представлення нового керівника Державної фінансової інспекції у Львівській області Михайла Диби. Захід відбувся за участі голови Держфінінспекції України Лідії Гаврилової та першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Лідія Гаврилова висловила в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації сподівання, що Львівське відділення Держфінінспекції і надалі залишатиметься флагманом серед інших областей. Натомість Ростислав Замлинський, звертаючись до нового очільника та працівників Держфінінспекції, додав: «Бажаю плідної роботи та хороших результатів, оскільки ви здійснюєте державний контроль за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів. Особливо ваша робота є потрібною у контексті проведення децентралізації». 

Своєю чергою, Михайло Диба наголосив, що першочергово ставить перед собою низку завдань, зокрема щодо перегляду структури установи та оновлення кадрів. Біографічна довідка: Михайло Іванович Диба народився 28 листопада 1964 року в селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району Львівської області. У 1988 році закінчив економічний факультет Львівського сільськогосподарського інституту. Зі серпня 1996 року Михайло Іванович на державній службі – призначений головним контролером-ревізором Личаківського району Львова. З 1999 року – заступник, а з 2004-го – перший заступник начальника КРУ у Львівській області. У 2005-2014 роках Михайло Диба очолював КРУ у Києві та у Львівській області, а також Державну фінансову інспекцію у Києві. З травня 2014 по вересень 2015 – заступник Голови Державної фінансової інспекції України».

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу