Держфінінспекцію Львівщини очолив Михайло Диба

16:18 7 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Офіційне представлення нового керівника відбулося вв департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

«У середу, 7 жовтня, відбулося офіційне представлення нового керівника Державної фінансової інспекції у Львівській області Михайла Диби. Захід відбувся за участі голови Держфінінспекції України Лідії Гаврилової та першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Лідія Гаврилова висловила в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації сподівання, що Львівське відділення Держфінінспекції і надалі залишатиметься флагманом серед інших областей. Натомість Ростислав Замлинський, звертаючись до нового очільника та працівників Держфінінспекції, додав: «Бажаю плідної роботи та хороших результатів, оскільки ви здійснюєте державний контроль за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів. Особливо ваша робота є потрібною у контексті проведення децентралізації». 

Своєю чергою, Михайло Диба наголосив, що першочергово ставить перед собою низку завдань, зокрема щодо перегляду структури установи та оновлення кадрів. Біографічна довідка: Михайло Іванович Диба народився 28 листопада 1964 року в селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району Львівської області. У 1988 році закінчив економічний факультет Львівського сільськогосподарського інституту. Зі серпня 1996 року Михайло Іванович на державній службі – призначений головним контролером-ревізором Личаківського району Львова. З 1999 року – заступник, а з 2004-го – перший заступник начальника КРУ у Львівській області. У 2005-2014 роках Михайло Диба очолював КРУ у Києві та у Львівській області, а також Державну фінансову інспекцію у Києві. З травня 2014 по вересень 2015 – заступник Голови Державної фінансової інспекції України».

dailylviv.com

До теми

21:21 15 квітня 2021 р.

Пільги при розмитненні євроблях: прийнято закон

Верховна Рада ухвалила закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів, які встановлюють пільговий період для розмитнення старих автомобілів, ввезених на територію України до 31 грудня 2020 року.

Рубрика: Економіка

14:52 15 квітня 2021 р.

На Львівщині з аукціону продають ще один спиртзавод

14 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що розташоване в місті Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

Рубрика: Економіка

14:13 15 квітня 2021 р.

У Кам'янці-Бузькій збудують європейський індустріальний парк на Коцюбах

Земельна ділянка розташована в мікрорайоні Коцюби міста Кам’янка-Бузька Львівської області: на перетині траси національного значення Львів – Радехів – Луцьк і дороги регіонального значення Мостиська – Лозино. За 16,5 км від траси міжнародного значення Е-40 (Київ-Чоп).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу