Депутати Львівської облради розглянуть проекти п’ятьох регіональних програм

18:00 24 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Бюджетна комісія обласної ради ухвалила у вівторок п’ять обласних програм, які винесуть на затвердження сесії Львівської облради

Зокрема, йдеться про затвердження змін до регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015-2018 роки, комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки, програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області на 2017 рік, програму підвищення конкурентоспроможності Львівської області та програму «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки». Щодо програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, то члени комісії запропонували додати захід з підтримки підприємницьких ініціатив учасників АТО. Йдеться про отримання кредитів для започаткування власної справи.

Також низка зауважень у депутатів була щодо проекту програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» . Управління фізичної культури та спорту має чітко прописати механізм реалізації програми, порядок формування переліку об’єктів з урахуванням критеріїв відбору та менеджменту програми.

Як повідомив голова бюджетної комісії Олег Домчак, ці програми будуть винесені на затвердження на найближчу сесію Львівської облради. За його словами, в обласних  програмах мають бути зазначені чіткі етапи та терміни їхньої реалізації, щоб вони виконувалися якісно і вчасно.

Також на засіданні бюджетної комісії підтримали проект рішення «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2016-2018 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року». Про це повідомили сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 січня 2021 р.

ЛОР вирішила разом з "Львівгаз" і "Львівгаззбут" скласти списки газорозподільних систем, щоб передати їх тергромаді

Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини. З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу