Депутати Львівської міськради вилучили з порядку денного її сесії 12 питань і додатково включили 25

14:54 19 березня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 19 березня, на її пленарному засіданні не розглядатимуть низку земельних і майнових питань.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 19 березня, «Щоденному Львову»:

«З порядку денного  сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради було вилучено 12 питань. Зокрема, не розглядатимуть питання про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові та низку земельних та майнових питань.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Треба, щоб комісія дослідила всі випадки, коли ми маємо сформований порядок денний, а під час пленарного засідання з цього порядку денного вилучаються 10, 20, 30 питань. Також, коли за ухвали не голосують, коли вони опрацьовані, завізовані всіма управліннями. Я вважаю це елементом корупції». 

У прес-службі міської ради повідомили також ьогодні, 19 березня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради до порядку денного з ініціативи депутатського корпусу додатково включили 25 питань. За словам начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Сергія Коровайника, до порядку денного включено багато питань щодо надання громадянам земельних ділянок.

«Частина з цих земельних ділянок є вільними, їх можна продати з аукціону і отримати до міського бюджету кілька мільйонів гривень», – зазначив Сергій Коровайник. 

Зокрема сьогодні додатково розглядатимуть питання щодо виділення земельної ділянки на вулиці Скрипника, біля поліклініки, для перенесення ринку «Санта Барбара». До багатьох з додаткових ухвал мав зауваження міський голова Львова Андрій Садовий».

dailylviv.com

До теми

14:52 21 травня 2022 р.

Курс долар - гривня: скільки коштуватиме валюта на готівковому і безготівковому ринках

Офіційний курс гривні до долара й надалі залишатиметься фіксованим. У Національному банку України розповіли подробиці правил валютного ринку найближчим часом.

Рубрика: Економіка

11:35 21 травня 2022 р.

З 38 га Грибовицького сміттєзвалища розпочали видобуток газу: кого зігріє

Понад 800 тис. куб. м газу на рік і “зелена” енергія для близько 735 сімей. Саме такий результат даватиме сучасна біогазова електростанція, що запрацювала на полігоні твердих побутових відходів у Львівській області сьогодні, 21 травня 2022 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу