Депутати Львівської міськради вилучили з порядку денного її сесії 12 питань і додатково включили 25

14:54 19 березня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 19 березня, на її пленарному засіданні не розглядатимуть низку земельних і майнових питань.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 19 березня, «Щоденному Львову»:

«З порядку денного  сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради було вилучено 12 питань. Зокрема, не розглядатимуть питання про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові та низку земельних та майнових питань.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Треба, щоб комісія дослідила всі випадки, коли ми маємо сформований порядок денний, а під час пленарного засідання з цього порядку денного вилучаються 10, 20, 30 питань. Також, коли за ухвали не голосують, коли вони опрацьовані, завізовані всіма управліннями. Я вважаю це елементом корупції». 

У прес-службі міської ради повідомили також ьогодні, 19 березня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради до порядку денного з ініціативи депутатського корпусу додатково включили 25 питань. За словам начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Сергія Коровайника, до порядку денного включено багато питань щодо надання громадянам земельних ділянок.

«Частина з цих земельних ділянок є вільними, їх можна продати з аукціону і отримати до міського бюджету кілька мільйонів гривень», – зазначив Сергій Коровайник. 

Зокрема сьогодні додатково розглядатимуть питання щодо виділення земельної ділянки на вулиці Скрипника, біля поліклініки, для перенесення ринку «Санта Барбара». До багатьох з додаткових ухвал мав зауваження міський голова Львова Андрій Садовий».

dailylviv.com

До теми

00:00 5 березня 2021 р.

Від 500 тис грн допомоги фермерам, які постраждали через негоду: у ЛОР пропонують нову програму

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод пропонує створити нову обласну програму для допомоги фермерам, які постраждали від наслідків негоди.

Рубрика: Економіка

19:24 4 березня 2021 р.

У Львові на 9 місяців закрили частину вулиці Богдана Хмельницького

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08.00 год 8 березня і до 20.00 год 31 грудня 2021 року буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал «Північний».

Рубрика: Економіка

19:16 4 березня 2021 р.

Директора департаменту ЛОДА звільнили з роботи за прогули на домініканських пляжах

Назарія Романчука з 1 березня звільнили з посади директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА за те, що він впродовж більше місяця не приходив на роботу, зате відпочивав на зарубіжних курортах.

Рубрика: Економіка

19:07 4 березня 2021 р.

В Україні паперові трудові книжки використовуватимуть ще 5 років

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» № 1217-IX, який Верховна Рада ухвалила 5 лютого цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу