Депутати Львівської міськради вилучили з порядку денного своєї сесії 26 питань

13:50 21 травня 2015 р.


Фото: dyvys.info

На пленарному засіданні ЛМР зокрема розглянуть проекти ухвал, які стосуються земельних ділянок і внесені до порядку денного попри зауваження міського голови.

Депутати Львівської міськради вилучили сьогодні, 21 травня, з порядку денного сесії ЛМР 26 питань Зокрема, не розглядатимуть питання про надання дозволу ЛКП «Збиранка» на отримання кредиту від НЕФКО на реалізацію проекту відкачування інфільтрату і надання муніципальної гарантії НЕФКО з метою гарантування виконання зобов’язань ЛКП «Збиранка» та про затвердження інвестиційного проекту для будівництва автобусних станцій для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках на вулицях Пасічній і Зеленій та в Городоцькому напрямку на вулицях Городоцькій і Збиральній.

Зокрема депутати не розглядатимуть три ухвали, на які міський голова наклав вето.

Натомість додатково з голосу для розгляду на пленарному засіданні до порядку денного внесли 18 проектів ухвал.

Зокрема, два з них, які  стосуються земельних ділянок, було внесено до порядку денного попри зауваження міського голови Андрій Садового. Про це повідомили сьогодні, 21 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:24 21 жовтня 2020 р.

Де закопали мільйони? Синютка і 11 нардепів від «ЄС» надіслали офіційне звернення до Садового з приводу ремонту вул. Бандери

Переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт, і що найгірше, ймовірне розкрадання на цій вулиці суми у майже сто мільйонів гривень. І при цьому – жодної реакції з боку міської влади на запитання – чому так?

Рубрика: Економіка

16:57 21 жовтня 2020 р.

Розпочато реконструкцію дороги державного значення Жовква-Кам‘янка-Бузька

Сьогодні, 21 жовтня, на Львівщини дали старт початку реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка Бузька — Бібрка на ділянці км 97 + 863 — км 123 + 370.

Рубрика: Економіка

11:02 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині частіше реєструють нерухомість

Цього місяця у Центрах надання адміністративних послуг, які розташовані у малих громадах, значно зріс попит на послугу реєстрація нерухомості.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу