Депутати ЛМР відмовилися викуповувати ЛАЗ

15:15 15 лютого 2018 р.


Фото: ukrinform.ua

Депутати ЛМР вилучили з порядку денного сесії питання про викуп ЛАЗу у його теперішнього власника – російського бізнесмена Ігоря Чуркіна.

Про це повідомив у четвер, 15 лютого, кореспондент Укрінформу. За його словами, раніше вони пропонували визнати за доцільне відновлення роботи Львівського автобусного заводу, надати згоду на придбання об`єктів, які входили до цілісного майнового комплексу Львівського автобусного заводу, розробити план створення та реалізації інвестиційного проекту «Львів ЛАЗ».

Проти цього наміру виступив голова облдержадміністрації Олег Синютка, який зазначив: «Міська рада Львова заявила про викуп приміщення колишнього Львівського автобусного заводу. Тим самим чиновники мерії таки хочуть забрати з кишень львів’ян більш як 20 мільйонів гривень і заплатити російським аферистам. У цій ситуації варто подумати двічі та докласти усіх зусиль, щоб повернути підприємство українській державі».

У 2015 році у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект «Про націоналізацію майна товариства з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи». Зараз проект закону перебуває на розгляді у комітет ВР з питань економічної політики. Законопроектом передбачається примусове відчуження об’єктів права приватної власності на користь держави (націоналізація майна) ТзОВ «Львівські автобусні заводи» з мотивів суспільної необхідності – розбудови вітчизняного машинобудування.

Львівський автобусний завод викупив російський бізнесмен Ігор Чуркін. Новий власник довів підприємство до банкрутства. І тепер вивозить його устаткування та продає приміщення.

У січні 2018 року відбувся новий виток загострення: поліція почала затримувати арештовані за рішенням суду автобуси комунального перевізника АТП-1 через борги за придбані у 2009-2010 роках автобуси ЛАЗ. Львівська міськрада двічі намагалась прийняти ухвалу про меморандум про сплату боргу між ТзОВ «Оптимум Фактор», яке отримало право вимоги боргу від Львівського автобусного заводу, АТП-1, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Львівводоканал». Нінель Кисілевська, Львів. 15 лютого 2018 року.

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу