Депутати ЛМР ухвалили створити АТП-2

17:18 15 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 15 лютого, на сесії ЛМР прийняли ухвалу «Про створення Львівського комунального автотранспортного підприємства №2».

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «Відповідне рішення було прийнято виконавчим комітетом Львівської міської ради 9 лютого 2018 року».

У міськраді також поінформували: «Відповідно до прийнятої ухвали, у Львові створено Львівське комунальне автотранспортне підприємство №2 (скорочена назва – ЛК АТП №2). Затверджено статутний капітал Львівського комунального автотранспортного підприємства № 2 у розмірі 0,5 млрд. гривень. Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури у встановленому порядку має підготувати, затвердити та провести державну реєстрацію статуту Львівського комунального автотранспортного підприємства №2».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич пояснила: «Необхідність створення АТП-2 викликано тим, що станом на сьогодні фактично є призупинена робота АТП-1 через арешт майна і рахунків. Тому, станом на зараз основне призначення АТП-2 – це мати можливість придбати транспортні засоби для забезпечення перевезення пасажирів Львова».

Чиновник запевнила: «Вважаю, що створення АТП-2 і можливість придбати автобуси – це захід тимчасового характеру. Після прийняття ухвали буде вжито ряд заходів, спрямованих на реалізацію цієї ухвали зареєструємо юридичну особу, відкриємо рахунки в банках, на наступній сесії будемо передбачати внесення змін до бюджету для фінансування».

Директор юридичного департаменту ЛМР також стверджувала: «АТП-1 продовжує діяти в такому самому режимі, як воно діє. Питання сплати боргів нікуди не зникає. Не сплачено без відома депутатів жодної копійки цього боргу, але це не означає, що його сплачувати не треба. Проблема боргу має бути вирішена. Також ми розглядаємо можливість вилучення автобусів з-під арешту, оскільки автобуси належать громаді».

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу