Депутати ЛМР розглянуть питання про сміттєпереробний завод 26 січня

13:00 19 січня 2017 р.

Міський голова Андрій Садовий запевнив, що цього року у Львові розпочнуть будувати завод з глибинної переробки сміття, який стане першим якісним заводом в Україні такого типу.

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Це питання буде включене на порядок денний пленарного засідання 26 січня».

Міський голова зазначив: «Ситуацію у місті бачать всі. Сьогодні є біда, і її треба вирішувати негайно. В цьому році ми почнемо будувати завод з глибинної переробки сміття. Ми збудуємо його, і це буде перший якісний завод в Україні. По стратегії ми розпочали роботу, і на сесії 26 січня це питання буде включене в порядок денний».

Андрій Садовий також запевнив: «Ми проводимо активну роботу, працюємо з міжнародними організаціями. Я прекрасно усвідомлюю цю ситуацію, яка сьогодні є, тому прошу, колеги, з розумінням поставитись. Сьогодні є біда, а коли є біда, всі повинні бути разом».

Про це повідомляється сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:14 25 січня 2021 р.

Нафтогаз побоявся озвучувати ціну на газ за січень для виробників теплової енергії

"Нафтогаз" тимчасово відклав публікацію січневої ціни на природний газ для виробників теплоенергії у рамках спеціальних обов'язків (ПСО) до завершення перемовин між держорганами, Асоціацією міст України, представниками виробників тепла і компанією.

Рубрика: Економіка

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу