Депутати ЛМР розглянуть питання повернення боргів

14:28 5 лютого 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що питання щодо повернення коштів за автобуси ЛАЗу буде розглядатись на сесії ЛМР.

Андрій Садовий повідомив сьогодні, 5 лютого, на брифінгу: ««На жаль, колеги з депутатського корпусу, які обіцяли, що дадуть унікальне рішення, так його і не запропонували. Є борги і по них треба приймати рішення. Ми будемо готувати ряд пропозицій до виконавчого комітету на наступне пленарне засідання».

Міський голова Львова також зазначив: «Сьогодні АТП-1 працює в дуже складних умовах, бо вони чи не єдині, хто безкоштовно перевозить пенсіонерів, спільно з електротранспортом. Я очікую, що державні органи влади мають сказати своє слово. Ми не маємо права тут на якісь дії, які можуть зашкодити  людям, які користуються громадським транспортом. Я вважаю, що є нормативні документи, які зобов’язують перевізників возити пенсіонерів і вони повинні користуватись пільгами».

Андрій Садовий наголосив% «На сесії це питання будемо розглядати. Ми повинні мати гарантію, що ті структури, які отримають кошти, не мають жодного пов’язання з російським капіталом. Ми не платили останні роки, бо ми хвилювались, хоча нас спонукали рішеннями судів. Ми витримали цей тиск. Сьогодні важливо, щоб була максимальна публічність і всі ми були разом».

Про це повідомили сьогодні, 5 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу