Депутати ЛМР розглянуть питання повернення боргів

14:28 5 лютого 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що питання щодо повернення коштів за автобуси ЛАЗу буде розглядатись на сесії ЛМР.

Андрій Садовий повідомив сьогодні, 5 лютого, на брифінгу: ««На жаль, колеги з депутатського корпусу, які обіцяли, що дадуть унікальне рішення, так його і не запропонували. Є борги і по них треба приймати рішення. Ми будемо готувати ряд пропозицій до виконавчого комітету на наступне пленарне засідання».

Міський голова Львова також зазначив: «Сьогодні АТП-1 працює в дуже складних умовах, бо вони чи не єдині, хто безкоштовно перевозить пенсіонерів, спільно з електротранспортом. Я очікую, що державні органи влади мають сказати своє слово. Ми не маємо права тут на якісь дії, які можуть зашкодити  людям, які користуються громадським транспортом. Я вважаю, що є нормативні документи, які зобов’язують перевізників возити пенсіонерів і вони повинні користуватись пільгами».

Андрій Садовий наголосив% «На сесії це питання будемо розглядати. Ми повинні мати гарантію, що ті структури, які отримають кошти, не мають жодного пов’язання з російським капіталом. Ми не платили останні роки, бо ми хвилювались, хоча нас спонукали рішеннями судів. Ми витримали цей тиск. Сьогодні важливо, щоб була максимальна публічність і всі ми були разом».

Про це повідомили сьогодні, 5 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу