Депутати Львівської міськради роздержавили «Ратушу»

16:00 25 січня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

На сесії ЛМР ухвалили трансформувати комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» у ТзОВ.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 25 січня: «Сьогодні сесія Львівської міської ради проголосувала ухвалу «Про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у ТзОВ «Львівська газета «Ратуша»». З ініціативи депутатського корпусу, ухвала вступає в дію з 1 березня. Ухвалою вирішено припинити комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у товариство з обмеженою відповідальністю «Львівська газета «Ратуша».

У пояснювальній записці до ухвали сесії ЛМР зазначено: «21 квітня 2016 року Львівська міська рада прийняла ухвалу №403 «Про реформування КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша», згідно з якою вирішено реформувати на другому етапі комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» способом виходу Львівської міської ради зі складу засновників з перетворенням комунального підприємства «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Держкомтелерадіо внесло КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» до Зведеного переліку об’єктів, що  реформуються на другому етапі. Наступним етапом реформування газети є прийняття засновником рішення про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення».

«Згідно з частини 1 статті 8 Закону України «Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації» перетворення редакції членами його трудового колективу у суб’єкт господарювання здійснюється відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України. Ухвалою затверджується персональний склад комісії з припинення, встановлено порядок та строк заявлення кредиторами своїх вимог», – йдеться також у пояснювальній записці до ухвали сесії ЛМР.

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу