Депутати Львівської міськради роздержавили «Ратушу»

16:00 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

На сесії ЛМР ухвалили трансформувати комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» у ТзОВ.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 25 січня: «Сьогодні сесія Львівської міської ради проголосувала ухвалу «Про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у ТзОВ «Львівська газета «Ратуша»». З ініціативи депутатського корпусу, ухвала вступає в дію з 1 березня. Ухвалою вирішено припинити комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення членами її трудового колективу у товариство з обмеженою відповідальністю «Львівська газета «Ратуша».

У пояснювальній записці до ухвали сесії ЛМР зазначено: «21 квітня 2016 року Львівська міська рада прийняла ухвалу №403 «Про реформування КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша», згідно з якою вирішено реформувати на другому етапі комунальне підприємство «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» способом виходу Львівської міської ради зі складу засновників з перетворенням комунального підприємства «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Держкомтелерадіо внесло КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» до Зведеного переліку об’єктів, що  реформуються на другому етапі. Наступним етапом реформування газети є прийняття засновником рішення про припинення КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» шляхом перетворення».

«Згідно з частини 1 статті 8 Закону України «Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації» перетворення редакції членами його трудового колективу у суб’єкт господарювання здійснюється відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України. Ухвалою затверджується персональний склад комісії з припинення, встановлено порядок та строк заявлення кредиторами своїх вимог», – йдеться також у пояснювальній записці до ухвали сесії ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини