Делегація з Китаю обговорювала у Львові можливість розвитку текстильної промисловості

16:24 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 678


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 10 січня, у Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч її голови Олега Синютки з делегацією з Китайської Народної Республіки.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах зустрічі гостей поінформували про економічний потенціал області. Окрім того, очільник Львівщини підкреслив високий рівень безпеки в області, що є складовою створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та надходження інвестицій у регіон».

«Відтак, сторони розглянули можливість розвитку текстильної галузі на території області, а також поспілкувалися про обмін молоддю з метою популяризації вивчення китайської мови. Олег Синютка запросив гостей взяти участь у дев’ятнадцятому Міжнародному економічному форумі, а також у його межах організувати панель, присвяченурозвитку промислових технологій», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

19:17 18 березня 2019 р.

Види шпалер Rasch

Компанія Rasch працює з 1861 року, тому вже впродовж кількох століть створила собі бренд-ім'я в світі декорування. Знайти ідеальні шпалери можна завдяки широкому спектру дизайна - від модера до екстравагантних візерунків.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 156

18:00 18 березня 2019 р.

Місцеві ради на Львівщині отримуватимуть за оренду земель по 842 тисячі гривень

За результатами перших цього року земельних торгів, які відбулися у січні, лютому й березні, продано право оренди 16 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею 162 га терміном на сім-десять років для ведення товарного сільгоспвиробництва та фермерського господарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 240

17:15 18 березня 2019 р.

Аграрії на Львівщині отримають відшкодування

Львівщині скерували з держбюджету 3,1млн. гривень відповідно до частки області у обсягах валової продукції виробленої сільськогосподарськими підприємствами.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 294