Делегація з Китаю обговорювала у Львові можливість розвитку текстильної промисловості

16:24 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 525


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 10 січня, у Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч її голови Олега Синютки з делегацією з Китайської Народної Республіки.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах зустрічі гостей поінформували про економічний потенціал області. Окрім того, очільник Львівщини підкреслив високий рівень безпеки в області, що є складовою створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та надходження інвестицій у регіон».

«Відтак, сторони розглянули можливість розвитку текстильної галузі на території області, а також поспілкувалися про обмін молоддю з метою популяризації вивчення китайської мови. Олег Синютка запросив гостей взяти участь у дев’ятнадцятому Міжнародному економічному форумі, а також у його межах організувати панель, присвяченурозвитку промислових технологій», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:24 17 січня 2019 р.

Більшість нардепів не підтримала проект скасування мораторію на продаж землі

За ухвалення проекту постанови про скасування рішення щодо продовження заборони на відчуження сільськогосподарських земель проголосував у четвер, 17 січня, у Верховній Радій лише 81 народний депутат.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 300