Данська компанія планує розширити виробничі площі на Львівщині

18:00 7 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У компанії «Крагелюнд Феніче Холдинг АпС» хочуть збудувати в селі Лозино на Яворівщині виробниче приміщення загальною площею 7200 квадратних метрів.

«Учора, 6 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів зустріч із власником і керівництвом компанії «Крагелюнд Феніче Холдинг АпС», – повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Власники планують провести розширення виробничих площ існуючого виробництва з виготовлення меблів, яке працює у селі Лозино на Яворівщині. Данці мають намір збудувати виробниче приміщення загальною площею 7200 квадратних метрів.

Загальна вартість здійсненних інвестицій в 2016 році становитиме близько двох мільйонів євро. Компанія буде займатися виробництвом м’яких меблів різної конфігурації для європейського ринку.

Планується до листопада поточного року завершити будівництво нового об’єкту і запустити його в роботу. Також цього року планується збільшення кількості працівників з 60 до 200 чоловік.

Зі своєї сторони, Львівська облдержадміністрація звернулася з проханням до служб, які будуть причетні до надання дозволів і документів для початку роботи компанії, щоб ці процеси були максимально швидкими і всі погоджувальні документи було видано оперативно».

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу