Данська компанія планує розширити виробничі площі на Львівщині

18:00 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У компанії «Крагелюнд Феніче Холдинг АпС» хочуть збудувати в селі Лозино на Яворівщині виробниче приміщення загальною площею 7200 квадратних метрів.

«Учора, 6 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів зустріч із власником і керівництвом компанії «Крагелюнд Феніче Холдинг АпС», – повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі ЛОДА, де також поінформували:

«Власники планують провести розширення виробничих площ існуючого виробництва з виготовлення меблів, яке працює у селі Лозино на Яворівщині. Данці мають намір збудувати виробниче приміщення загальною площею 7200 квадратних метрів.

Загальна вартість здійсненних інвестицій в 2016 році становитиме близько двох мільйонів євро. Компанія буде займатися виробництвом м’яких меблів різної конфігурації для європейського ринку.

Планується до листопада поточного року завершити будівництво нового об’єкту і запустити його в роботу. Також цього року планується збільшення кількості працівників з 60 до 200 чоловік.

Зі своєї сторони, Львівська облдержадміністрація звернулася з проханням до служб, які будуть причетні до надання дозволів і документів для початку роботи компанії, щоб ці процеси були максимально швидкими і всі погоджувальні документи було видано оперативно».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:57 30 травня 2020 р.

На заході України пасажирські потяги поїдуть на кілька днів пізніше, ніж в інших регіонах

Швидкісні потяги готові розпочати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень розпочнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

09:51 30 травня 2020 р.

На Львівщині зареєстровано більше одного мільйона земельних ділянок

У 2020 році державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру.

Рубрика: Економіка

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка