Cистему блокування податкових накладних призупинено

19:17 10 січня 2018 р.

Фото до новини

Про це сьогодні, 10 січня, під час відеопрограми «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, нагадала директор компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.


Відео: Львівський прес-клуб

Накладні, які були заблоковані до 1 грудня мають бути автоматично розблоковані з 2 січня. Крім тих, щодо яких станом на 1 грудня платник податку не подав пояснень та документів. 

- Ви подавали на реєстрацію накладну, вам її заблокувало. Але ви не подали ні пояснень, ні інших документів. Їх не розблокують, - пояснює експерт. 

Також не розблокують накладних, яким відмовили в реєстрації і за якими станом на 1 грудня не розпочато процедуру оскарження.  

- Це накладні, які вам заблокували. Ви подали пояснення та документи. Вам прийшло рішення: «Ні, ми таке не розблокуємо». І станом на 1 грудня ви не розпочали процедуру адміністративного оскарження, - говорить Людмила Шахно. 

А всі інші накладні мали би бути автоматично розблоковані. Якщо цього не сталося, то фахівець радить писати скарги до податкової. 

- Крім того, є окремі накладні, які реєстрували після 1 грудня. Вони мали би розблоковуватися за старою процедурою, - вважає Людмила Шахно. 

5 січня 2018 року ДФС на своєму сайті пояснила: оскільки зміни до Податкового Кодексу набрали чинності, всі податкові накладні, реєстрація яких була зупинена з 1 до 30 грудня 2017 року, та щодо яких платник податків подав пояснення після 1 грудня, реєструють в реєстрі за попередньою процедурою. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини