Cистему блокування податкових накладних призупинено

19:17 10 січня 2018 р.

Про це сьогодні, 10 січня, під час відеопрограми «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, нагадала директор компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

Накладні, які були заблоковані до 1 грудня мають бути автоматично розблоковані з 2 січня. Крім тих, щодо яких станом на 1 грудня платник податку не подав пояснень та документів. 

- Ви подавали на реєстрацію накладну, вам її заблокувало. Але ви не подали ні пояснень, ні інших документів. Їх не розблокують, - пояснює експерт. 

Також не розблокують накладних, яким відмовили в реєстрації і за якими станом на 1 грудня не розпочато процедуру оскарження.  

- Це накладні, які вам заблокували. Ви подали пояснення та документи. Вам прийшло рішення: «Ні, ми таке не розблокуємо». І станом на 1 грудня ви не розпочали процедуру адміністративного оскарження, - говорить Людмила Шахно. 

А всі інші накладні мали би бути автоматично розблоковані. Якщо цього не сталося, то фахівець радить писати скарги до податкової. 

- Крім того, є окремі накладні, які реєстрували після 1 грудня. Вони мали би розблоковуватися за старою процедурою, - вважає Людмила Шахно. 

5 січня 2018 року ДФС на своєму сайті пояснила: оскільки зміни до Податкового Кодексу набрали чинності, всі податкові накладні, реєстрація яких була зупинена з 1 до 30 грудня 2017 року, та щодо яких платник податків подав пояснення після 1 грудня, реєструють в реєстрі за попередньою процедурою. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу