Чотири будинки у Львові отримали «Кришталеві цегли»

14:45 11 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Любліні відбулося нагородження переможців конкурсу «Кришталева цегла».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок: «У п’ятницю, 8 грудня, у Любліні відбулось нагородження переможців конкурсу «Кришталева цегла» на кращу будівельну інвестицію 2017 року. У цьогорічному конкурсі нагородили чотири будівлі у Львові – ІТ-будинок (архітектор Віктор Шевчук), ЖК «Місто трав» (архітектори –Володимир Йосипчук і Назар Шклянка), ЖК «Бортнянський» (архітектор –Роман Нарольський) і приватний будинок №43 на вулиці Мишуги. (архітектор –Юліан Чаплінський)».
Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський розповів: «Центр Шептицького за незрозумілих причин було перенесено з номінації «Освітні заклади» в номінацію «Офісні споруди» і не було премійовано «кришталевою цеглою» взагалі. Натомість в номінації «Освітні споруди» було обрано на перше місце дитячий садок в Білорусії і таке рішення здивувало всіх присутніх».
Метою конкурсу «Кришталева цегла» є розвиток співпраці країн та регіонів по обидві сторони східного кордону Європейського Союзу. Партнерами конкурсу є представники урядів, установ, будівельних організацій та охорони навколишнього середовища, технічних університетів, галузевих організацій та товариств», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

15:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині понад 300 тисяч помешкань можуть залишитись без газу: почнуть з 2630 боржників

ТОВ «Львівгаз збут» погрожує відімкнути газопостачання тим побутовим споживачам, які не оплачують за газ упродовж двох місяців і більше. Оператору ГРМ уже передали доручення на припинення газопостачання в помешканнях 2630 боржників

Рубрика: Економіка

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу