Чорна п'ятниця: навіщо вона справді потрібна бізнесу?

14:04 10 листопада 2022 р.

Фото до новини

Чорна п'ятниця має три мети.

Багато людей мріють про нові речі та бажають їх придбати за невеликі гроші. Але для цього потрібно регулярно стежити за знижками та акційними пропозиціями виробників, величезних маркетплейсів. Найкращим часом для здійснення покупок вважається Чорна п'ятниця 2022, що дозволяє зекономити.

Навіщо продавці влаштовують цінопад у Чорну п'ятницю?

Це всесвітній день розпродажу, який вперше використали за кордоном, а саме в Америці. Тоді невеличкі крамниці відкривалися пізно вночі, щоб продати максимальну кількість товарів, пропонуючи величезні знижки. Головна мета цієї події - продати максимальну кількість товарів, щоб звільнити полички для новорічного асортименту.

Головна мета чорної п'ятниці:

  • Звільнити місце на складах та реалізувати застарілі товари - для закупівлі нової партії.
  • Отримання величезних прибутків та виторгу.
  • Для здобуття лояльності постійних покупців.

Люди, яким вдалося придбати техніку за найвигіднішими пропозиціями, рекламують магазин своїм друзям та знайомим. Це дозволяє привабити нових покупців до магазину, а також розробити спеціальні умови для покращення обслуговування. Через великі прибутки маленький магазин перетворюється на мережу, а потім на відоме павутиння, про яке знають у всьому світі.

Як заощадити на покупках у Чорну п'ятницю?

Варто пам'ятати, що маркетологи використовують періоди розпродажів та зниження цін, щоб привабити покупців, а також отримати надприбутки. Магазини можуть перед розпродажем штучно завищувати ціни. Таким чином, людина бачить перекреслену ціну і економію та вважає, що придбання товару дуже вигідне. Перед тим як щось придбати, уважно подивіться, скільки аналогічний товар коштує на сусідніх майданчиках. Можливо, ви знайдете вигіднішу пропозицію.

Найчастіше знижки роблять саме на електроніку та побутову техніку. Це пов'язано з постійним вдосконаленням та виробництвом нових моделей. Найшвидше старіють мобільні телефони, планшети та ноутбуки. Тому Чорна п'ятниця - це чудовий час придбати собі новий смартфон за невеликі гроші. Наприклад, компанія Apple оновлює модельний ряд iPhone раз на рік. Те ж саме роблять і виробники Samsung, Huawei і величезна кількість розробників смартфонів. Кожного року з'являється щось нове і техніка морально старіє, а користувачі бажають мати надсучасні пристрої, з новими функціями, які спрощують життя та користування приладами.

Користуйтеся перевіреним магазинами та надавайте перевагу здійсненням покупок онлайн. Величезні магазини можуть пропонувати безоплатну доставку та додаткові бонуси, що дозволить заощадити кошти наступного разу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини