Чому містяни воліють замовляти ремонт квартир під ключ

16:49 18 грудня 2020 р.

Причин чому більшість людей, які проживають у великих містах, віддають перевагу ремонтним роботам під ключ, достатньо багато.

Причин чому більшість людей, які проживають у великих містах, віддають перевагу ремонтним роботам під ключ, достатньо багато. Перш за все, ремонт квартир під ключ дозволяє уникнути більшості проблем з пошуком необхідних матеріалів, правильним виконанням різноманітних робіт та не тільки. Також ремонт займає багато часу та зусиль, які можна потратити більш раціонально та з більшим захватом. До того ж, якщо з косметичним ремонтом ще якісь кроки власники квартир можуть зробити самостійно, то у випадку з капітальними ремонтними роботами без допомоги спеціалістів не обійтись.

Підсумки 2020 року показали, що люди які робили ремонт у квартирах, віддавали перевагу співпраці з компаніями, що виконують роботи під ключ. Причиною такого рішення стала хронічна нестача часу. Хоча в умовах пандемії у більшості людей часу виявилось достатньо багато, але зменшився прибуток. Тому перевагу віддавали компаніям, які перебирали на себе максимум відповідальності, але вимагали доступну ціну за свої послуги. І компанія «Капітель» є саме такою. Ця агенція пропонує свої послуги для жителів Львову та передмістя, та за час свого існування довела, що якісний ремонт під ключ можливо зробити швидко та по доступній ціні.

Що таке капітальний ремонт під ключ від «Капітель»

Поняття «ремонт під ключ» це не тільки повна заміна комунікацій та переробка приміщення, а те, що власник квартири практично не приймає ніякої участі у роботі. Йому не потрібно буде їздити по магазинам в пошуках потрібного матеріалу і займатись його доставленням. Тобто, власник квартири може спокійно займатись своїми справами, не контролюючи процес. Головне його завдання – висловити побажання стосовно того, яким він хоче побачити своє житло. А все інше виконають професіонали.

Вся робота виконується в декілька етапів:

  • Спочатку потрібно оформити заявку на виконання ремонту.
  • Після отримання заявки команда спеціалістів виїжджає на місце, щоб оцінити стан квартири, скласти початковий кошторис, обговоривши з власниками житла те, який ремонт вони хочуть отримати.
  • Коли всі умови уточнені, затверджується замовлення на ремонт. Це варто зробити після того як поспілкуєтесь з дизайнером, якщо у замовника немає хоча б загального концепту майбутнього ремонту, та він не знає у якому стилі хоче бачити свою квартиру.
  • Підписується договір, у якому у якості додатків представлені всі важливі для угоди нюанси. А точніше, прописаний кошторис, терміни проведення робіт з періодом, який виділений на кожен етап ремонту та інші важливі нюанси.
  • Далі проводяться ремонті роботи. На цей час власники житла можуть практично не контролювати процес, оскільки професійна команда буде вирішувати проблеми самостійно. Тобто, людина може спокійно займатись своїми справами, працювати чи навіть поїхати на відпочинок на курорт, поки знову не ввели жорсткий карантин.

До речі, ремонт під ключ більш вигідний варіант, якщо часу обмаль. Після новорічних свят введення жорсткого карантину залишається лише питанням часу, враховуючи що кількість хворих на коронавірус тільки збільшується. А професіонали працюють швидко, особливо якщо ремонт не складний. Спеціалісти виконують комплекс робіт, тому не потрібно шукати різні команди, які будуть робити підлогу, стіни та стелю окремо. Все зроблять у комплексі. Це ж стосується робіт по заміні комунікацій. Тому люди можуть більш вільно планувати свій час та бюджет.

До того ж, актуальна ситуація на ринку будівництва та ремонту не дозволяє вільно себе відчувати під час ремонтних робіт. Часу до наступного карантину стає все менше, а роботи багато. Саме тому містяни віддають перевагу компаніям, які виконують комплексі роботи. І ідеально, якщо ці роботи виконуються не тільки швидко, але і якісно.

До теми

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу