Чеська компанія запропонувала збудувати сміттєспалювальний завод на Львівщині

13:36 17 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

За словами представника «SMS CZ s. r. o.», до фінансування планують залучити данський інвестиційний фонд.

Сьогодні, 17 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з Петером Юрсою – представником чеської компанії «SMS CZ s. r. o.», яка займається виробництвом обладнання в галузі екології, зокрема для переробки твердих побутових відходів. У ході обговорення проблематики переробки відходів Петр Юрса висловив зацікавленість збудувати на Львівщині сміттєспалювальний завод.

За його словами, фінансування планується залучити з данського інвестиційного фонду. Він запевнив: «Ми попередньо розраховуємо на завод, який буде спалювати близько 300 тисяч тонн побутових відходів на рік. Спалювання однієї тонни сміття за попередніми розрахунками коштуватиме 30 – 40 євро за тонну».

Під час зустрічі в облдержадміністрації йшлось також про можливість підписання тристороннього договору про наміри між Львівщиною, компанією «SMS CZ s.r.o.» і данським фондом на фінансування розробки відповідного проекту. Олег Синютка підсумував: «Давайте разом крок за кроком рухатися вперед».

Про це повідомили сьогодні, 17 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації , де також нагадали, що 10 грудня 2016 року стартував відкритий конкурс на будівництво та експлуатацію сміттєпереробного заводу. А 10 листопада минулого року Львівська ОДА представила три земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу