Через мобілізацію у ЛКП «Львівсвітло» - недобір працівників

13:14 17 червня 2024 р.

Фото до новини

Комунальне підприємство «Львівсвітло» потребує на роботу працівників технічних спеціальностей, зокрема електромеханіків ліфтів та електромонтерів, позаяк 14% фахівців підприємства мобілізовано до лав ЗСУ.

На сьогодні Львівсвітло обслуговує третину усіх ліфтів міста, забезпечує вуличним освітленням Львів і приєднані громади, а також обслуговує розподільні трансформаторні підстанції. 

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

«Ми обслуговуємо більше тисячі ліфтів у Львові. Це майже третина всіх ліфтів міста. Щодня наші електромеханіки виїздять на технічні огляди ліфтів, проводять поточний ремонт, монтують обладнання. Це дуже кропітка і відповідальна робота.

А зараз, коли маємо погодинне відключення електроенергії, то в рази зросли звернення про застрягання у ліфтах. Тому ми створили додаткову аварійну бригаду, яка їздить на такі виклики. Адже розуміємо, що на такі речі треба реагувати оперативно», – розповідають у ЛКП «Львівсвітло».

Окрім цього, на обслуговуванні підприємства є десятки тисяч кілометрів вуличної електромережі. Щодня електромонтери Львівсвітла ремонтують старі світильники та замінюють на нові, світлодіодні, які в рази більш економні в електроспоживанні.

Зокрема, підприємство реалізовує проєкт заміни старих вуличних світильників на Сихові на економні LED-світильники. Це дозволяє зменшити споживання електроенергії в 4,5-5 разів. Відтак скорочення споживання електроенергії зменшить навантаження загалом на всю електромережу, що є вкрай важливо в час періодичних атак ворога на енергооб’єкти.

«Львівсвітло також обслуговує розподільні трансформаторні підстанції. І буде будувати нову підстанцію для реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, де проходять лікування і реабілітацію наші військові.

Відтак потреба у фахових працівниках є досить гострою для підприємства, адже від цього залежить життєдіяльність і безпека нашого міста загалом і мешканців зокрема. Наявність робочого персоналу – це освітлення наших вулиць, світло у закладах соціальної сфери, це також справні і безпечні ліфти, оперативні виїзди при аварійних ситуаціях», – наголошують у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Детальніше про вакансії в ЛКП «Львівсвітло» – тут.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів