Час очікування на в’їзд з Польщі в Україну для вантажівок становить 140 годин

13:29 9 листопада 2023 р.

Фото до новини

Через блокування польськими перевізниками руху на окремих пунктах пропуску час очікування на в’їзд в Україну для вантажівок сягає майже 6 діб (140 годин).

Про це повідомляє Податкова адміністрація Польщі, пише DailyLviv.com.

Зокрема, за даними польських податківців, приблизний час очікування на перетин кордону у напрямку України у пункті пропуску “Гребенне - Рава-Руська” становить 140 годин, у ПП “Медика - Шегині” він становить 67 годин, у ПП “Дорогуськ-Ягодин” – 39 годин.

Як повідомлялося, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: “Корчова - Краківець”, “Гребенне - Рава-Руська”, “Дорогуськ-Ягодин”.

Організатор протесту поблизу ПП “Корчова - Краківець” Томаш Борковський заявив агентству, що блокуватиметься проїзд вантажних автомобілів, однак гуманітарну і військову допомогу для України пропускатимуть. За його словами, протест офіційно зареєстровано польськими перевізниками в місцевих органах влади до 3 січня 2024 року.

Читайте також: Польські перевізники блокуватимуть кордон з Україною. Кого не пускатимуть?

Серед вимог перевізників до уряду Польщі - повернення практики дозволів для українських перевізників; посилення для іноземних перевізників правил перевезень за ЄКМТ (Європейська конференція міністрів транспорту); неможливість реєструвати компанії в Польщі, якщо їхня фінансова діяльність відбувається не на території ЄС; створення окремої черги для автомобілів на номерах країн ЄС; створення окремої черги на всіх кордонах для порожніх фур, отримання доступу до української системи "Шлях".

Нагадаємо, польські перевізники погрожують перекрити всі пункти пропуску з українською стороною через надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів