На підприємствах-боржниках Львівщини сума заборгованості зменшилася на 27,1 мільйона гривень

16:00 7 квітня 2015 р.


Фото: provolyn.com

Найбільші суми заборгованої заробітної плати виплачено у ДП "Львіввугілля" і його структурних підрозділах, ДП "Львівоблавтодор" та його філіях, ДП СКК "Моршинкурорт", Старсамбірському ДЛГП "Галсільліс"

"Упродовж березня 2015 року на підприємствах-боржниках Львівщини сума заборгованості зменшилася на  27,1 мільйона гривень. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області станом на 7 квітня 2015 року становить 78,9 млн. грн.

Найбільше погасили борги зі заробітної плати у Сокальському районі (на 36,1%) та у Червонограді (на 43,3%) – головно перед шахтарями.

Упродовж березня 2015 року 14 підприємств ліквідували наявні борги зі заробітної плати на суму 4,2 млн. грн. Зокрема, ЛКП "Львівелектротранс", ПАТ БМУ №1, ДП "Укрзахідпроектреставрація", вузлова лікарня станції "Стрий", ТзДВ "Миколаївцемремонт" та інші.

Окрім цього, 44 підприємства зменшили борги на суму 28,8 млн. грн.  Найбільші суми заборгованої заробітної плати виплачено у ДП "Львіввугілля" та його структурних підрозділах, ДП "Львівоблавтодор" та його філіях, ДП СКК "Моршинкурорт", Старсамбірському ДЛГП "Галсільліс" та інших".

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу