Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав усі ініціативи керівництва Львівщини, – ЛОДА

10:45 14 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львові відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету підтримав усі запропоновані ініціативи Львівської обласної державної адміністрації. Про це сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час брифінгу за підсумками виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося у суботу, 13 червня, у Львові.

Він також повідомив: «Ми розраховуємо на те, що Львівщина отримуватиме стабільне фінансуваня. Дуже важливо, щоби прийняті сьогодні рішення, втілили у життя. Тоді обсяг коштів для розвитку наших громад буде дуже суттєвим».

Зокрема, йдеться про надання коштів на реконструкцію Львівського онкологічного центру (15 млн. грн.) та на ремонт Львівської обласної клінічної лікарні (30 млн. грн.). Особливу увагу депутати звернули на проблему реконструкції  Львівського обласного клінічного перинатального центру. Учасники засідання вирішили звернутися до Міністрества фінансів України про перенесення на третій квартал цього року надання 45 млн. грн. з державного бюджету на будівельні роботи з відновлення цієї медичної установи, щоби область встигла до кінця року освоїти кошти.

Серед пропозицій, прийнятих на засіданні комітету, підтримано надання Львівщині з держбюджету 45 млн. грн. на погашення кредиторської заборгованості минулих років та збільшення обсягів субвенцій на освіту (190,2 млн. грн.), охорону здоров’я (174,3 млн. грн.) і надання додаткового ресурсу для інших галузей бюджетної сфери (88,8 млн. грн.). Окрім того, під час засідання також заслухали виконання місцевих бюджетів Львівської області в умовах децентралізації.

«П'ять місяців сьогодні засвідчили, що є позитивна динаміка наповнення місцевих бюджетів. Отже стратегічний напрямок обрано правильно. В державному бюджеті повинно бути максимум 20% коштів, а решта 80% – на місцях», – підсумував перший заступник голови комітету Верховної ради України з питань бюджету Василь Амельченко.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

З 10 червня планують дозволити тургрупи до 50 осіб

У Польщу перекинуто 4 тис солдатів і 3 тис одиниць техніки США,- ЗМІ

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

5 червня в Україні відновлять внутрішні пасажирські авіаперевезення

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу