Бюджетний комітет Верховної Ради підтримав усі ініціативи керівництва Львівщини, – ЛОДА

10:45 14 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львові відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету підтримав усі запропоновані ініціативи Львівської обласної державної адміністрації. Про це сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час брифінгу за підсумками виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося у суботу, 13 червня, у Львові.

Він також повідомив: «Ми розраховуємо на те, що Львівщина отримуватиме стабільне фінансуваня. Дуже важливо, щоби прийняті сьогодні рішення, втілили у життя. Тоді обсяг коштів для розвитку наших громад буде дуже суттєвим».

Зокрема, йдеться про надання коштів на реконструкцію Львівського онкологічного центру (15 млн. грн.) та на ремонт Львівської обласної клінічної лікарні (30 млн. грн.). Особливу увагу депутати звернули на проблему реконструкції  Львівського обласного клінічного перинатального центру. Учасники засідання вирішили звернутися до Міністрества фінансів України про перенесення на третій квартал цього року надання 45 млн. грн. з державного бюджету на будівельні роботи з відновлення цієї медичної установи, щоби область встигла до кінця року освоїти кошти.

Серед пропозицій, прийнятих на засіданні комітету, підтримано надання Львівщині з держбюджету 45 млн. грн. на погашення кредиторської заборгованості минулих років та збільшення обсягів субвенцій на освіту (190,2 млн. грн.), охорону здоров’я (174,3 млн. грн.) і надання додаткового ресурсу для інших галузей бюджетної сфери (88,8 млн. грн.). Окрім того, під час засідання також заслухали виконання місцевих бюджетів Львівської області в умовах децентралізації.

«П'ять місяців сьогодні засвідчили, що є позитивна динаміка наповнення місцевих бюджетів. Отже стратегічний напрямок обрано правильно. В державному бюджеті повинно бути максимум 20% коштів, а решта 80% – на місцях», – підсумував перший заступник голови комітету Верховної ради України з питань бюджету Василь Амельченко.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу