Бюджет розвитку Львова прийматимуть 11 лютого

11:40 9 лютого 2016 р.


Фото: newskraine.com.ua

У ЛМР запевнили, що планують суттєво оновити міський електротранспорт.

«У четвер під час пленарного засідання сесії депутатський корпус прийматиме бюджет розвитку міста на 2016 рік», – повідомили сьогодні, 9 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж останнього тижня відбулись громадські обговорення бюджету розвитку та презентація його основних показників для представників туристичного кластеру, ІТ-кластеру та компаній Львова, громадських активістів та промислових підприємств. Заступник міського голови з розвитку Андрій Москаленко відзначив: «Ми провели розширені презентації, а під час обговорень ще й отримали дуже цікаві, конструктивні ідеї щодо наповнення бюджету. Скажімо, ІТ-компанії запропонували долучитись до ремонту садочків. Усі ці пропозиції ми зараз пропрацьовуємо». 

1 лютого виконавчий комітет міськради прийняв рішення про бюджет розвитку міста на 2016 рік, де вперше передбачено кошти на реалізацію низки заходів культурного характеру, у зв’язку з отриманням статусу «місто літератури ЮНЕСКО». Також чимало коштів, у разі погодження депутатським корпусом, буде скеровано на спортивну інфраструктуру та безпеку міста.

Планується відкриття двох медіатек, створення сучасних інтерактивних класів у школах. Буде продовжено роботу у напрямку відкриття амбулаторій сімейної медицини. Також місто планує суттєво оновити міський електротранспорт». 

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу