Будівлю Львівської облдержадміністрації пікетували представники профспілок і громадських організацій

16:37 14 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, заступник очільника області пообіцяв протестувальникам законодавчо врегулювати ціни на комунальні послуги.

У четвер, 14 травня, до стін Львівської обласної державної адміністрації прийшли представники профспілок та громадських організацій Львівщини з вимогами якнайшвидшого проведення конституційної й адміністративної реформи. Також пікетувальники ратували за зменшення тарифів на комунальні послуги для населення.

Із пікетувальниками зустрівся виконувач обов'язків першого заступника голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який зазначив: «Що стосується реформи з децентралізації, то це питання стоїть першочерговим на порядку денному у Львівській ОДА. Зараз на рівні районів обговорюють методику формування спроможних територіальних громад та організована робота з їх добровільного об'єднання. Уже найближчим часом мають бути підготовлені та затверджені на сесії обласної ради та передані до Уряду перспективні плани  розвитку територій».

Щодо тарифів на комунальні послуги, то в.о. першого заступника голови Львівської ОДА поінформував людей про те, що на рівні облдержадміністрації організовано спільну роботу з народними депутатами від Львівщини для внесення змін на законодавчому рівні для врегулювання цього питання. Про це повідомили сьогодні, 14 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу