Будівлю Львівської облдержадміністрації пікетували представники профспілок і громадських організацій

16:37 14 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, заступник очільника області пообіцяв протестувальникам законодавчо врегулювати ціни на комунальні послуги.

У четвер, 14 травня, до стін Львівської обласної державної адміністрації прийшли представники профспілок та громадських організацій Львівщини з вимогами якнайшвидшого проведення конституційної й адміністративної реформи. Також пікетувальники ратували за зменшення тарифів на комунальні послуги для населення.

Із пікетувальниками зустрівся виконувач обов'язків першого заступника голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який зазначив: «Що стосується реформи з децентралізації, то це питання стоїть першочерговим на порядку денному у Львівській ОДА. Зараз на рівні районів обговорюють методику формування спроможних територіальних громад та організована робота з їх добровільного об'єднання. Уже найближчим часом мають бути підготовлені та затверджені на сесії обласної ради та передані до Уряду перспективні плани  розвитку територій».

Щодо тарифів на комунальні послуги, то в.о. першого заступника голови Львівської ОДА поінформував людей про те, що на рівні облдержадміністрації організовано спільну роботу з народними депутатами від Львівщини для внесення змін на законодавчому рівні для врегулювання цього питання. Про це повідомили сьогодні, 14 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу