Будівельники зі Львівщини перерахували держбюджету 809,3 млн. гривень

15:30 29 серпня 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Підприємства будівельної галузі на Львівщині сплатили до державної скарбнички за сім місяців 2019 року 809,3 млн. гривень – на 254,3 млн. гривень або 45,8% більше, аніж у тому ж періоді 2018 року.

Про це повідомили в четвер, 29 серпня, в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Питома вага будівельної галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 5,1%. Найбільшими платниками будівельної галузі є ПП «Арт-Енерго», Фiлiя Бурове Управлiння «Укрбургаз», Представництво «Унiбеп Спулка Акцийна», Фiлiя «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська Залізниця», ПРАТ «Холдингова Компанiя «Еко-Дiм», ТОВ «БК «Горизонти», ПП «Галкомсервiс», МНВАП «Авiокон Проект» та ПРАТ фiрма «Галбуд».

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу