Будівельники вже подолали більше половини довжини Бескидського тунелю між Львівщиною й Закарпаттям (відео)

23:10 6 березня 2015 р.


Фото: «Дивись Інфо»

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, «на межі Львівської та Закарпатської областей, на перегоні Бескид-Скотарське, тривають роботи із будівництва нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю».

«Будівельники нового Бескидського тунелю подолали відмітку в один кілометр», – повідомили сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, конкретизуючи при цьому:

«На межі Львівської та Закарпатської областей, на перегоні Бескид-Скотарське, тривають роботи із будівництва нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю. Сьогодні, 6 березня, будівельники вже подолали вглиб один кілометр. Це більше половини довжини тунелю, який з'єднає Закарпаття зі Львівщиною.

Цього дня будівництво другого за довжиною залізничного тунелю в Україні відвідав й голова Львівської ОДА Олег Синютка. Керівник області оглянув об’єкт, ознайомився з інфраструктурою та перебігом робіт з проходки тунелю.

Зазначимо, що роботи із будівництва нового Бескидського тунелю почалися у жовтні 2013 року та планується завершити у І кварталі 2017 року. Він повинен повністю замінити діючий одноколійний тунель, який вичерпав свій експлуатаційний ресурс.

За словами голови ОДА, для України такий масштабний будівельний проект має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозять вантажі до західного кордону країни, а також значну частину транзитних товарів до Європи. «Після будівництва нового двоколійного тунелю збільшаться його пропускна спроможність та швидкість проходження потягів – з 40 до 60 км/год.», – додав він.

Олег Синютка зазначив, що вартість робіт складає 103 млн. євро та фінансується за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку, а також кошти Львівської залізниці – 600 млн. грн. У коментарі журналістам очільник Львівщини також відмітив, що під час будівництва нового тунелю використовуються матеріали вітчизняного виробництва, зокрема підприємств зі Львівщини.

«Це дає нові робочі місця не лише працівникам цього об’єкту, а й забезпечує роботою наші місцеві підприємства. Адже більшість матеріалів, що використовуються тут, вироблені на території Львівської області», – додав він.

Довідка:

Довжина нового тунелю становитиме 1,765 км, ширина – 10,5 м, висота – 8,5 м. Будується він на відстані 30 метрів від існуючого. Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. 

Будівництво тунелю здійснює ПрАТ «Будівельна Асоціація Інтербудмонтаж». Новий тунель буде обладнано сучасними приладами робочого та аварійного освітлення, вентиляцією, відеонаглядом, контрольними датчиками визначення рівня шкідливих газів, а також постійним моніторингом внутрішнього стану, засобами пожежної безпеки і системою антикорозійного захисту».


Відео: «Дивись Інфо»

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу