Британські банки відмовляються відкривати рахунки українцям

12:15 2 серпня 2018 р.


Фото: epravda.com.ua

Британські банки не відкривають рахунки компаніям, створеним українцями, посилаючись на те, що Україна знаходиться під фінансовими санкціями.

Про це повідомив на своїй сторінці в «Facebook» співзасновник «Monobank» Дмитро Дубілет, якмй написав: «Виявляється, якщо компанія, створена українцями, намагається відкрити рахунок в британському банку, то, швидше за все, їй в цьому відмовлять. Розумієте, – пише нам черговий британський банкір, – Україна – це країна під санкціями. А політика нашого банку не передбачає роботу з санкційними країнами».

Один з банкірів надіслав Дубілету офіційний список країн, щодо яких введено санкції проти місцевих правлячих «режимів» – «Financial sanctions targets by regime». «Афганістан, Бурунді, Сирія... Україна!», – навів перелік банкір. За словами Дубілета, Україна в цей список потрапила з двох причин – санкції проти режиму Януковича і санкції проти посадових осіб, які беруть участь в анексії Криму.

«Багато банків навіть не хочуть морочитися з тим, хто кому Янукович! Україна? Вибачте, санкції, не хочемо зв'язуватися, до побачення», – резюмував Дубілет. За його словами, в британському списку санкцій країн відсутня Росія.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу