Бойко вигадав газові борги західних областей? (відео)

16:44 6 лютого 2014 р.


Фото: unian.ua

Про ці «газові гріхи західних областей» нічого не відомо ані у ПАТ «Львівгаз», ані у ПАТ «Тернопільгаз», ані у ПАТ «Івано-Франківськгаз», на офіційних сайтах яких станом на 6 лютого немає жодної згадки про «борги Бойка».

Виконувач обов'язків віце-прем'єра Юрій Бойко заявив, що борги «Нафтогазу» за російський газ зростають за рахунок тих областей, де при владі Народні Ради.

«В основному зростає за рахунок тих областей, у яких отримали владу так звані Народні Ради. У нас дійсно в останні два місяці припинилися розрахунки за газ від цих регіонів. Тому тільки за січень заборгованість за газ зросла на 4 млрд грн, що ставить у складне становище НАК "Нафтогаз України" в частині розрахунків з російськими партнерами», - сказав Бойко.

Цікаво, що про ці «газові гріхи західних областей" нічого не відомо, наприклад, ПАТ «Львівгаз», ПАТ «Тернопільгаз», ПАТ «Івано-Франківськгаз». Тому що на їхніх офіційних сайтах станом на 6 лютого немає жодної згадки про «борги Бойка».

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу