Автомобілі дозволять розмитнювати два роки через портал і додаток Дія

22:18 18 вересня 2021 р.

Кабмін України схвалив експериментальний проєкт розмитнення автомобілів через портал і додаток "Дія", який триватиме з 2 грудня 2021 року до 31 грудня 2023 року.

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, це дозволить зробити розмитнення швидко і без корупції. Про це повідомляє DW, пише Dailylviv.com

Українці в рамках експериментального проєкту зможуть через портал та застосунок "Дія" здійснити митне оформлення транспортних засобів. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України під час засідання у середу, 15 вересня, повідомляється на сайті українського уряду.

Експериментальний проєкт триватиме з 2 грудня 2021 року до 31 грудня 2023 року. Ухвалена постанова стосується розмитнення легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів, призначених для перевезення людей, включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі.

Як заявив під час засідання прем'єр-міністр Денис Шмигаль, для десятків тисяч українців при ввезенні авто часто виникали незручності. "Тому ми ухвалили постанову, яка дасть можливість через смартфон подати необхідні документи, оплатити митний збір і завершити митне оформлення транспортного засобу в автоматичному режимі. Все максимально зручно, просто і без жодної корупції", - запевнив очільник українського уряду.

Шмигаль додав, що оплатити митні збори також можна буде онлайн через застосунок та портал "Дія". Експериментальний проєкт запрацює після ухвалення відповідних змін до законодавства Верховною Радою України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 12 травня підписав ухвалені раніше парламентом закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо пільгового розмитнення автомобілів на європейських номерах.

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу