Автомобілі дозволять розмитнювати два роки через портал і додаток Дія

22:18 18 вересня 2021 р.

Фото до новини

Кабмін України схвалив експериментальний проєкт розмитнення автомобілів через портал і додаток "Дія", який триватиме з 2 грудня 2021 року до 31 грудня 2023 року.

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, це дозволить зробити розмитнення швидко і без корупції. Про це повідомляє DW, пише Dailylviv.com

Українці в рамках експериментального проєкту зможуть через портал та застосунок "Дія" здійснити митне оформлення транспортних засобів. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України під час засідання у середу, 15 вересня, повідомляється на сайті українського уряду.

Експериментальний проєкт триватиме з 2 грудня 2021 року до 31 грудня 2023 року. Ухвалена постанова стосується розмитнення легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів, призначених для перевезення людей, включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі.

Як заявив під час засідання прем'єр-міністр Денис Шмигаль, для десятків тисяч українців при ввезенні авто часто виникали незручності. "Тому ми ухвалили постанову, яка дасть можливість через смартфон подати необхідні документи, оплатити митний збір і завершити митне оформлення транспортного засобу в автоматичному режимі. Все максимально зручно, просто і без жодної корупції", - запевнив очільник українського уряду.

Шмигаль додав, що оплатити митні збори також можна буде онлайн через застосунок та портал "Дія". Експериментальний проєкт запрацює після ухвалення відповідних змін до законодавства Верховною Радою України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 12 травня підписав ухвалені раніше парламентом закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо пільгового розмитнення автомобілів на європейських номерах.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів