«АВК» і «Рошен» витісняють поляків з їхнього ринку, – ЗМІ

12:34 24 лютого 2016 р.


Фото: bm.img.com.ua

Українські солодощі можуть витіснити польських конкурентів з ринку у Польщі

«Польські виробники побоюються українських ласощів, що стають все популярнішими у Польщі», - пише «Puls Biznesu». Видання нагадує, що торік на польський ринок прийшли два українські гіганти-виробники кондитерських виробів – компанія «АВК» і корпорація «Рошен».

Про це повідомило Польське радіо.

Представники обох українських компаній заявляли тоді, що вони мають намір динамічно увійти на польський ринок і впродовж кількох років завоювати його.

Президент польського кондитерського гіганта «Colian» Ян Колянський говорить, що найбільший потік українських солодощів до країни можна було спостерігати півроку тому. Зі свого боку, директор кондитерської фабрики «Słowianka» Славомір Павловський звернув увагу на те, що польські виробники не взмозі конкурувати з українськими ласощами здебільшого через різницю в ціні.

За словами президента Об’єднання польських виробників шоколадної та кондитерської продукції «Polbisco» Марека Пшеждзяка, проблема нелегкої конкуренції з українськими виробами торкнулася, передусім, невеликих підприємств. «У майбутньому ситуація може змінитися», - наголошує «Puls Biznesu».

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу