Аудитори недорахувалися у «Львівавтодорі» 2,9 млн. гривень

13:28 26 лютого 2018 р.

Світлина умовна

Світлина умовна
Фото: mk-partner.com.ua

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Львівського комунального підприємства «Львівавтодор» і виявили фінансових порушень, які призвели до втрат на суму 2,9 млн гривень і порушень під час закупівель послуг на суму 1,3 млн гривень.

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, в Західному офісі Держаудитслужби, де також розповіли: «Зокрема, підприємство не проводило належної претензійно-позовної роботи щодо своїх боржників, пропустило строки позовної давності і, як наслідок, списало з обліку наявну дебіторську заборгованість. Через це втрачено понад мільйон гривень».

«Понад 910 тисячі гривень підприємство витратило на офісне приміщення інженера технагляду за реконструкцією доріг і трамвайних колій на вулиці Городоцькій у Львові, яку проводила підрядна організація «ONUR Taahhut Tasimacilik Ve Ticaret Ltd STI». Однак у «Львівавтодорі» не змогли надати відповідних підтвердних документів, що може свідчити про безпідставне витрачання згаданих коштів», – поінформували також аудитори.

«Без достатнього законного обґрунтування підприємство витратило майже 817 тисячі гривень на виплату винагород працівникам, найнятим за цивільно-правовими договорами. Відповідно, до державних цільових фондів зайво сплачено 273 тисячі гривень страхових внесків. Крім того, аудитори виявили, що послуги, надані підприємству за цими договорами, мали систематичний характер та дублювали обов’язки штатних працівників», – розповіли також у Західному офісі Держаудитслужби.

«Через завищення підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних будівельних робіт «Львівавтодор» переплатив майже 737 тисячі гривень. Зокрема, підприємству «ONUR Taahhut Tasimacilik Ve Ticaret Ltd STI» – 582 тисячі гривень унаслідок завищення вартості реконструкції офісного приміщення інженера технагляду за будівництвом трамвайної колії до Сихівського району Львова», – повідомили також аудитори.

«Також аудитори виявили, що «Львівавтодор» придбав за 1,3 млн. гривень низку послуг без проведення процедури закупівлі. За результатами ревізії директорові підприємства надіслано обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень. Матеріали ревізії передано Управлінню захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України», – поінформували також аудитори.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу