Аудитори недорахувалися на Львівщині ще 1,5 млн. гривень

14:00 26 лютого 2018 р.

Світлина умовна

Світлина умовна
Фото: firtka.if.ua

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності та державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Дослідне господарство «Оброшине» Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН».

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, в Західному офісі Держаудитслужби, де також розповіли: «Під час контрольних заходів виявлено, що за період з 1 січня 2010 року до 1 вересня 2017 року підприємство допустило втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 1,5 млн. гривень, здійснило інших порушень на суму 566 тисяч гривень та неефективно витратило понад мільйон гривень. Як з’ясували аудитори, підприємство реалізувало частину своєї продукції (необробленої деревини) за прямими договорами через товарну біржу, а не виставляло на аукціон».

Порівнявши ціну, за якою підприємство реалізувало продукцію, із тодішніми ринковими цінами, які складалися за результатами біржових торгів, аудитори встановили, що підприємство недоотримало доходів на 1,2 млн гривень. Бо іноді ціна, за якою підприємство реалізувало продукцію, була удвічі нижчою від ринкової», – поінформували також у Західному офісі Держаудитслужби.

«Крім того, через неналежну претензійно-позовну роботу підприємство прострочило терміни позовної давності щодо стягнення коштів із боржників і, як наслідок, втратило понад 207 тисячі гривень. Також виявлено факт незаконного вилучення 2011 року у підприємства земельної ділянки площею 15 га. За цим фактом триває кримінальне провадження», – додали в Західному офісі Держаудитслужби.

«Серед інших порушень фінансової дисципліни, загальна сума яких становила 566 тисячі гривень, були порушення законодавства про публічні закупівлі:без проведення тендерних процедур підприємство придбало товарно-матеріальних цінностей (дизпаливо та пивну дробину) на 536 тисячі гривень. Крім того, підприємство завищило свої сукупні витрати на 30 тисячі гривень, що призвело до зменшення прибутку та внесення до фінансової звітності неправдивих даних», – розповіли також у Західному офісі Держаудитслужби.

«Водночас, під час аудиторського дослідження виявлено неефективне витрачання понад мільйона гривень. Зокрема, підприємство не здійснило консервації окремих об'єктів, які не використовуються у виробничому процесі, що призвело до нарахування амортизації та відповідно додаткових витрат майже 360 тисячі гривень», – поінформували також у Західному офісі Держаудитслужби.

«Через недостатню роботу лісової охорони (допущення незаконних рубок, заниження загальної кубомаси виходу деревини тощо) державі завдано збитків на понад 563 тисячі гривень. Також аудитори виявили, що під час списання окремих основних засобів їхню вартість занижено на 48 тисячі гривень», – розповіли також у Західному офісі Держаудитслужби.

«За результатами ревізії керівнику підприємства надіслано обов’язкові для виконання вимоги щодо усунення порушень та подальшого їх недопущення. Матеріали цих контрольних заходів передано УСБУ у Львівській області, Управлінню захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Про результати згаданих контрольних заходів поінформовано обласну прокуратуру», – повідомили також у Західному офісі Держаудитслужби.

Як інформував «ЩЛ», фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Львівського комунального підприємства «Львівавтодор» і виявили фінансових порушень, які призвели до втрат на суму 2,9 млн гривень і порушень під час закупівель послуг на суму 1,3 млн гривень.

dailylviv.com

До теми

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

18:46 30 вересня 2020 р.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу