Аудиторська компанія перевірить діяльність «Львівспецкомунтрансу»

13:15 19 січня 2017 р.

Міський голова Андрій Садовий запевнив: «Фахівці мають проаналізувати ситуацію, і вона має бути публічною для всіх».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 19 січня, під час позачергової сесії міськради, що за результатами минулого пленарного засідання були оголошені торги щодо визначення аудиторської компанії для проведення аудиту ЛКП «Львівспецкомунтрансу», а її звіт винесуть на розгляд сесії ЛМР. Він також розповів: «Сума, яка була витрачена в минулому році через «Львівспецкомунтранс» на компенсацію перевізникам, орієнтовно становить 84 мільйони гривень. На депозитах ми заробили більше 90 мільйонів гривень. І по кожній цій гривні мусить бути звіт.

Міський голова зазначив: «За результатами минулого пленарного засідання департамент оголосив торги стосовно визначення аудиторської компанії високого рівня, щоб був проведений аудит підприємства «Львівспецкомунтранс». Фахівці мають проаналізувати ситуацію, і вона має бути публічною для всіх.

Андрій Садовий також запевнив: «Ми очікуємо, що аудиторська компанія достатньо оперативно проведе звіт усієї діяльності «Спецкомунтрансу», і він буде винесений на сесію міської ради. Зауваження депутатів обов’язково пропрацюють і акцентують їх в ухвалі».

Про це повідомляється сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 січня 2021 р.

ЛОР вирішила разом з "Львівгаз" і "Львівгаззбут" скласти списки газорозподільних систем, щоб передати їх тергромаді

Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини. З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.

Рубрика: Економіка

17:33 26 січня 2021 р.

На Львівщині надаватимуть в середньому по 220 тис грн кредиту для будівництва житла в селі

У межах проєкту Комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян Львівської області в 2021 році планують надати 12 кредитів для сільських забудов.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу