Ахметов за валюту продає в ЄС електроенергію з приватизованих за копійки ТЕС (відео)

23:02 16 вересня 2014 р.

Бурштинський енергоострів, який від’єднаний від енергетичної системи України і експортує електроенергію в ЄС, належить Ахметову. Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) повідомив Анатолій Акімов, експерт, заслужений енергетик України.

Щодня Бурштинський енергоострів продає в Європу 600 мегават електроенергії. Енергоєвро з ЄС повертаються до Ахметова, наголосив заслужений енергетик.

Ахметов купив Бурштинську, Добротвірську і Ладижинську електростанції за 1,9 млрд грн, сказав Акімов. Якщо вартість одного енергоблоку становить 250-300 млн євро, то це означає, що олігарх отримав три великі електростанції України за вартістю одного енергоблока.

За останні 40 років, за словами енергетика, на приватних електростанціях не побудовано жодного нового обладнання. Коефіцієнт корисної дії енергобладнання становить менше 30%. За кордоном – понад 45%.. «Ми відстали на 45 років від світової енергетики»,- сказав Анатолій Акімов.

Одного разу, коли заслужений енергетик був свідком часткової модернізації на приватній Бурштинській ТЕС, з’ясувалося, що вона відбувається за кошти державного бюджету.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:39 15 січня 2021 р.

Енергетику України тримають під контролем п'ять олігархів, яким не потрібен ринок - екснардепка

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль лобіює інтереси ДТЕК Ріната Ахметова, вважає екссекретарка Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Рубрика: Економіка

21:09 15 січня 2021 р.

Ціни на газ для населення знизять з 1 лютого, - в.о. міністра енергетики

"За результатами моніторингу ринку природного газу було виявлено, що переважна частина постачальників - регіональні постачальні компанії - фактично зловживає своїм домінуючим становищем", - констатував виконувач обов'язків міністра.

Рубрика: Економіка

20:34 15 січня 2021 р.

Львівгаз став збитковим і прогнозує своє банкрутство: 800 тис клієнтів Львівщини можуть перейти до Нафтогазу

Різке зростання цін на газ, який АТ «Львівгаз» купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу