«АгроТехніка-2018» стартує у Львові через тиждень

14:30 21 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

28 лютого на «Арені Львів» розпочнеться роботу XІ спеціалізована виставка «АгроТехніка-2018», яка триватиме до 2 березня.

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Експозицію виставки складатиме сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві. У виставці візьмуть участь близько 90 підприємств з різних областей України».

В облдержадміністрації також поінформували: «Упродовж двох днів у межах роботи виставки проводитимуться конференції для сільськогосподарських виробників та підприємств харчової промисловості з актуальних питань – фінансової підтримки аграрного сектору економіки у 2018 році, земельних правовідносин, практичних порад виробникам аграрного сектору економіки для участі в системі закупівель «ProZorro»; додаткових фінансових можливостнй для аграріїв через аграрні розписки, інноваційних рішень в аграрному бізнесі тощо. Вхід – вільний».

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу