Аграрні підприємства Львівщини підтримали 12-ма мільйонами гривень

15:32 16 вересня 2015 р.


Фото: minagro.gov.ua

У департаменті агропромислового розвитку ЛОДА очікують на заявки від виробників сільськогосподарської продукції.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз повідомила передали сьогодні, 16 вересня:

«У 2015 році на фінансову підтримку через механізм здешевлення кредитів для аграріїв Львівщини з державного бюджету спрямували 6,5 млн. гривень. Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено перше засідання конкурсної комісії за поданими заявками аграрних підприємств та надано право на одержання бюджетних коштів на суму 0,5 млн. гривень.

На регіональному рівні також здійснюється фінансова підтримка аграріїв. Зокрема, на виконання обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області у 2015 році з обласного бюджету спрямовано шість мільйонів гривень.

Ці кошти можна скерувати на фінансування наступних заходів: розвиток насінництва, органічного виробництва, галузі тваринництва, рибництва, підтримку сільськогосподарських кооперативів, фінансово-кредитне забезпечення. аграрії Львівщини, які планують одержати фінансову підтримку для розвитку бізнесу, можуть звернутися департамент агропромислового розвитку та подати заявку».

Це повідомлення передали сьогодні, 16 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу